Альона Альона, Олександра Заріцька, Настя Каменських чи інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Олександра Заріцька: -35 кг

Солістка гурту KAZKA викликала захоплення у фанатів, незважаючи на доволі пишні форми. Але Саші було важко ходити, весь час мучила задишка. Участь у проєкті “Танці з зірками-2021” кардинально змінила все. Спочатку Заріцька прагнула зменшити кількість кілограмів, щоб її партнеру Юрію Мєшкову було легше її підіймати. Щоденні тренування принесли бажаний результат – дівчина скинула 12 кг за 5 тижнів.

Мета Саші Заріцької – схуднути до 80 кг

На цьому співачка вирішила не зупинятися і продовжила навантажувати тіло. Зірка танцює по 3-4 години тричі на тиждень, залучила до справи дієтолога, тож за рік ваги показали -30 кг. Оскільки співачка мріє дійти до позначки 80 кг, то продовжує процес. Поки що їй вдалося скинути 35 кг. Скільки ще залишилося до остаточної межі, дівчина приховує.

Альона Альона: -20 кг

Реперка прекрасно почувала себе у своїй вазі, допоки не закохалася. Звісно, не обійшлося у цій справі без допомоги спеціалістів. А ще зірка дуже сильно переживала через війну в Україні. У підсумку, порівняно з січнем 2022 року співачка втратила вже 20 кг.

Реперка мріє скинути 30 кг. Мінус 20 кг вже є

Не можна сказати, що Alyona Alyona регулярно недоїдає. Іноді зривається, а потім знову намагається “отримати свій дзен з їжею”. Процес триває, і скільки ще кілограмів до повної гармонії з тілом втратить дівчина, поки що важко спрогнозувати. Вона принаймні збирається зустрічати 2023 рік, зменшивши об’єми ще на 10 кг.

Настя Каменських: -20 кг

Дивлячись на стрункість дружини Потапа, важко повірити, що ця дівчина могла мати проблеми з зайвою вагою. А тим часом усе це було в минулому, і чорнявка важила цілих 80 кг. Фанати зірки вважали, що вона чекає на дитинку, але Настя пояснила свій стан важкими навантаженнями на роботі і неможливістю займатися вправами.

Настя Каменських важила 80 кг

Урешті Каменських усвідомила, що слід зайнятися зовнішнім виглядом серйозно. Довелося встановити чіткий режим дня: 5-разове харчування білковою їжею з клітковиною, відмова від солодощів. Без фізичної активності, звісно, не обійшлося. NK найняла фітнес-тренера і виконувала всі його настанови під час тренувань. Тепер статурі співачки може позаздрити кожен.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen + five =

Translate »