Анастасія Арестович виглядає як турецька акторка – фанати помітили схожість – Одна Хвилина

Вибір редакції


Дружина відомого українського політичного та громадського діяча пов’язала своє життя з психологією. Так, на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Анастасія Арестович час від часу ділиться думками та новинами про свою професійну діяльність. Цього разу знаменитість опублікувала допис-знайомство зі своєю командою, проте центром уваги користувачів соцмережі стала схожість Анастасії з турецькою акторкою Асіє Нур Феттахоглу, яка зіграла у “Величному столітті” Махідевран Султан.

Анастасію Арестович порівняли з Махідевран

До опублікованого допису про свою команду Анастасія додала фотографію, на якій дійсно схожа на Асіє Нур Феттахоглу. Про це у коментарях зазначила її підписниця, а інші користувачі мережі погодились, поставивши вподобання.

Анастасія Арестович вразила шанувальників схожістю на Махідевран Султан з “Величного століття”

Варто зазначити, що дружина Олексія Арестовича й дійсно чимось схожа на Асіє Нур Феттахоглу. Більш того, для нової фотографії жінка обрала настільки вдалий ракурс, що стала ледве не копією турецької акторки.

Асіє Нур Феттахоглу й Анастасія Арестович схожі на сестер
Асіє Нур Феттахоглу й Анастасія Арестович схожі на сестер

Окрім компліментів та коментарів про те, що Анастасія Арестович схожа на Махідевран Султан, під новим дописом було чимало запитань про те, чому дружина Олексія Арестовича публікується не українською мовою. Так, на це запитання знаменитість відповіла в новому інтерв’ю для Анни Олицької.

Якщо говорити саме про мене, то я зараз використовую [українську та російську мови – ред.] 50/50. Оскільки це моє перше в житті інтерв’ю, то, мабуть, мені комфортніше говорити російською мовою, адже я з народження говорю цією мовою, цією мовою говорили зі мною мої батьки, я не планую переходити виключно на українську мову

– зазначила Анастасія Арестович і додала, що вона захоплюється людьми, які все-таки розмовляють виключно рідною мовою.

Крім того, зазначила дружина Олексія Арестовича, особисто вона не вважає, що російська – мова агресора. У світогляді Анастасія мова належить виключно їй. Проте, коли вона перебувала за кордоном, то користувалась українською, адже лише так було можливо відрізнити “своїх”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − 3 =

Translate »