Анастасія Заворотнюк повертається на телебачення у новому російському серіалі: “Вона грає суддю”

Вибір редакції


Восени 2019 року вперше з’явились новини про важку хворобу відомої російської актриси Анастасії Заворотнюк. Більш ніж рік у медіа припускали, що могло статись з зіркою телебачення та головної героїнею популярного ситкому “Моя прекрасна няня”. Втім, весною 2020 року офіційно повідомили діагноз – зірка бореться з гліобластомою, пухлиною головного мозку.

Довгий час зірка бореться з хворобою, але останнім часом, за повідомленнями російських медіа, знаменитості стає краще. Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що Анастасію Заворотнюк виписали з лікарні.

Анастасія Заворотнюк зараз знаходиться вдома
Анастасія Заворотнюк зараз знаходиться вдома

Тепер стала відома ще одна хороша новина – зовсім скоро шанувальники зможуть побачити Анастасію Заворотнюк на телеекранах. Нещодавно один з російських каналів анонсував прем’єру нового серіалу “Пристави”, в якій онкохвора актриса має епізодичну роль. Режисер стрічки Володимир Нахабцев пояснив, як так сталось.

Ми знімали [серіал – прим. ред.] 2017 чи 2018 року, точно вже не згадаю. Чому серіал так довго лежав на полиці, для мене загадка. Так буває і з хорошими, і з поганими фільмами – це якась внутрішня політика телеканалів. Таке відчуття, що інколи про проєкти просто забувають

– прокоментував режисер серіалу.

Заворотнюк з'явиться на телебаченні у новому серіалі
Заворотнюк з’явиться на телебаченні у новому серіалі

Нахабцев також зізнався, що зірка з’явиться у двох серіях стрічки. Режисер зауважив, що проби Заворотнюк навіть не проходила, адже раніше він працював з актрисою в інших картинах і у нього залишились лише позитивні спогади про спільну роботу.

Вона грає суддю, яка відправила злочинця за ґрати. Хочу наголосити, що це не перший досвід нашої співпраці з Настею. Більшість знає її за роллю в ситкомі “Моя прекрасна няня”, але це… Не найкраща її робота. Настя дуже тонка, тепла людина та професійна актриса. У мене від неї одні суцільні позитивні емоції

– прокоментував режисер.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − four =

Translate »