Анатоліч – машину, а Павлік – золоте кільце: що дарували зіркові чоловіки своїм жінкам за народження дітей - MusicUkraine

Анатоліч – машину, а Павлік – золоте кільце: що дарували зіркові чоловіки своїм жінкам за народження дітей

Вибір редакції


Більшість зірок шоу-бізнесу дуже щедро подякували своїм дружинам за народження дитини.

Анатолій Анатоліч

Анатолій Анатоліч висловився про своїх колег з Кварталу 95
Що дарували зіркові чоловіки своїм жінкам за народження дітей: Анатолій Анатоліч

Відомий український телеведучий Анатолій Анатоліч – тричі батько. У 2021 році у нього народилася третя дитина – син Ніл. Тоді чоловік зробив своїй дружині Юлії Бойко дуже щедрий подарунок. Чоловік подарував автівку і непросту, а дуже дороговартісну. Так, Анатоліч купив дружині Mercedes-Benz G білого кольору, якого в народі називають “геліком”. Вартість такої автівки – від 3,7 мільйонів гривень.

Що дарували зіркові чоловіки своїм жінкам за народження дітей: Анатолій Анатоліч

Анатолій Анатоліч зізнався, що дуже хотів сина і після народження двох доньок, довгоочікуваний син став справжнім сюрпризом для нього. Саме тому, чоловік не економив на подарунку дружині.

Віктор Павлік

Віктор Павлік одного разу випадково збрив собі брови
Що дарували зіркові чоловіки своїм жінкам за народження дітей: Віктор Павлік

Український співак Віктор Павлік чотири рази ставав батьком. У 2021 році у нього народився маленький синочок Михасик від його четвертої дружини Каті Репяхової. До дня народження сина Павлік зробив дуже зворушливий подарунок своїй дружині. Чоловік подарував золоту каблучку з зображенням дитячої ніжки. Кільце оздоблене фіанітами.

Що дарували зіркові чоловіки своїм жінкам за народження дітей: Віктор Павлік

Подарунок Павліка не дуже дороговартісний та при цьому не менш значущий і буде завжди нагадувати про той день, коли народився малюк.

Валерій Меладзе

Валерій Меладзе збирається покинути Альбіну Джанабаєву
Що дарували зіркові чоловіки своїм жінкам за народження дітей: Валерій Меладзе

Валерій Меладзе – батько шістьох дітей. Найменшій донечці Агаті всього 2 роки. Своїй дружині Альбіні Джанабаєвій Меладзе подякував, подарувавши дороговартісні сережки. Про це чоловік розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Варто відзначити, що народження шостої дитини Меладзе стала справжньою несподіванкою для публіки. Зіркова пара до останнього приховували вагітність Альбіни. Крім того, ніхто і не очікував, що співачка наважиться на вагітність у 42 роки.

Нагадаємо, у Джанабаєвої і Меладзе є троє спільних дітей: 19-річний Костянтин, 8-річний Лука і 2-річна Агата. Крім того, у Валерія є ще троє дорослих дітей від першого шлюбу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen + 5 =