Анатолій Анатоліч осоромив Дантеса під спільним відео з Кацуріною: “Ти там хоч у трусах?” (ВІДЕО)

Вибір редакції


Володимир Дантес та Надя Дорофєєва оголосили про свій розрив невдовзі після початку повномасштабної війни. За їхніми словами, вони вже давно не живуть разом і приховувати розлучення більше не було сенсу. Вони рідко з’являлися вдвох, публіка зауважила, що у сторіс Наді не показується Вова. Як виявилося, Надя Дорофєєва закрутила роман із колись другом родини Михайлом Кацуріним.

Володимир Дантес І Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман Володимир Дантес та Даша Кацуріна підігрівають чутки про роман

Вони довго дружили сім’ями, разом відпочивали. Михайло Кацурін був одружений з Дашею Кацуріною. Шанувальники жартують, дивлячись на часті зустрічі Вови та Даші, що вони хочуть помститися своїм колишнім і теж закрутили роман. Так це чи ні, поки що невідомо, але Дантес та Кацуріна проводять багато часу разом. Нещодавно на своїй сторінці в Інстаграм Вова Дантес продемонстрував спільне відео із Дашею Кацуріною. Початок був інтригуючим:

Ми довго думали і нарешті вирішили зізнатися, ми маємо про це сказати. Ви могли про це здогадуватись і часто говорити між собою.

Далі друзі розповідають про те, що в наш непростий час, під час війни в Україні необхідно піклуватися про всіх, хто цього потребує.

Врятуйте тварин від війни. Ми дуже вас просимо, не забувайте про тварин, не залишайте їх самих, допомагайте по можливості.

https://www.instagram.com/p/Cgyot31jaef/[/embed]

У коментарях слова подяки за добрі серця поруч із пікантним зауваженням телеведучого Анатолія Анатоліча, який відомий своїм гострим почуттям гумору.

  • Вова, чому я думаю тільки про те, чи в штанах ти на цьому відео, чи просто в трусах по-домашньому? Тваринам допомагаємо!
  • Дякую за добре серце.
  • Дуже круто, що ви скористалися тим, що людям цікаво і розповіли чи нагадали про те, що дійсно важливо.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 1 =

Translate »