...

Анатолій Анатоліч показав своїх дорослих донечок: виросли неймовірно схожими на тата (ФОТО)

Вибір редакції


У своєму Інстаграмі український телеведучий опублікував знімок на якому обіймається зі своїми дорослими донечками. Анатоліч вирішив нагадати таким чином, що він більше батько, ніж блогер. Варто відзначити, що діти дуже схожі на свого зіркового татуся. Шанувальники засипали його донечок компліментами та підтримали таку позицію блогера.

Через повномасштабне вторгнення сім’я ведучого виїхала за кордон. Довгий час родина не бачилась, адже чоловікам виїзд з країни заборонений. Тому для Анатоліча тема родини дуже важлива.

Волонтерство

Зірка українського шоу-бізнесу зміг зібрати 300 тисяч гривень на взуття для військових ЗСУ. Він взяв участь в благодійному марафоні New York City Hall Marathon, який відбувся в Нью-Йорку. Анатоліч почав готувався зараніше, адже протяжність забігу була 42 кілометри.

Ведучий не зміг стримати емоцій, бо йому вдалося зібрати величезну суму для наших захисників. Марафон був великим, взяли участь 53 тисячі людини. Учасників забігу українці зустріли з радісними криками та аплодисментами, які не могли вщухнути. Через велику дистанцію багатьом учасникам ближче до середини шляху ставало погано. Лікарі контролювати все, щоб кожному надати потрібну допомогу.

Самому Анатолічу стало тяжко під кінець забігу, останні 10 кілометрів були найскладнішими, але український телеведучий тримався і зміг подолати таку дистанцію.Після марафону чоловік відразу повернувся до України, бо до Нью-Йорку він вирушив тільки з благодійною метою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + 10 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.