...

Анатолій Анатоліч розповів, як на його життя вплинули жінки з “Кварталу 95”: Кравець, Зеленська і Пікалова

Вибір редакції


Анатолій Анатоліч, відомий український шоумен і телеведучий, багато років тому починав свою кар’єру. На професійне життя знаменитості сильно вплинули його колеги з “Кварталу 95”, про що раніше він вже розповідав. Нещодавно Анатоліч вирішив пригадати минуле та знову поговорити про артистів, які змінили його життя.

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитий шоумен поділився новою фотографією. На знімку зображена архівна стаття з газети, яка була опублікована багато років тому. Анатолій Анатоліч вирішив пригадати, як раніше виглядав та яку зачіску носив. Крім того, знаменитість прокоментував і підпис до цього фото. Там зазначалось, що на його майбутнє частково вплинули хлопці з “95 Кварталу”.

Анатолій Анатоліч пригадав минуле та показав свою архівну фотографію
Анатолій Анатоліч пригадав минуле та показав свою архівну фотографію

Відомий шоумен пояснив, що дійсно вважає акторів з “Кварталу” важливою частиною свого життя та з багатьма і досі підтримує зв’язок. За словами Анатолія Анатоліча, вони вплинули на те, якою стала його кар’єра та загалом на те, якою людиною він став.

“Я дійсно вважаю кварталівців частиною свого життя. З багатьма товаришую і щиро люблю, хоч ніколи у Кварталі не виступав… Хоча ні, один раз було. Пізніше розкажу цю історію”, – чесно прокоментував Анатолій Анатоліч опубліковану фотографію.

Крім того, відомий український шоумен і телеведучий Анатолій Анатоліч зазначив, що вплинула на нього не лише чоловіча частина команда, але й жінки. У новій публікації знаменитість позначив Інстаграм-сторінки Олени Зеленської, Ірини Пікалови та Олени Кравець.

Анатолій Анатоліч висловився про своїх колег з Кварталу 95
Анатолій Анатоліч висловився про своїх колег з Кварталу 95

Нагадаємо, що відомий український шоумен і телеведучий Анатолій Анатоліч народився та виріс у Кривому Розі, де й здобував вищу освіту. З багатьма кварталівцями знаменитість познайомився на сцені криворізького КВК, де за часів навчання в університеті постійно виступав.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.