Анатолій Білий пішов проти течії: російський актор підтримав Україну та покинув свою рідну країну

Вибір редакції


Відомий російський артист театру та кіно Анатолій Білий, який до речі, має вінницьке коріння, не підтримав росію та засудив повномасштабне вторгнення на територію України. Керуючись поняттями професійної честі, він не зміг далі продовжувати жити так, ніби нічого не відбувається. Чоловік зіграв свої останні спектаклі та пішов взагалі звідусіль.

Анатолій Білий підтримав Україну та покинув росію
Анатолій Білий підтримав Україну та покинув росію

Артист розповідав, що мав надію, що він може впливати на душі та свідомість інших, проте вони виявилися марними, адже більшість підтримали війну і він зрозумів, що безсильний. Подейкують, що Анатолій Білий був у Німеччині, він приїхав з виставою “Я тут”, яка заснована на реальних подіях.

Особисте життя актора

Вперше Анатолій одружився в молодому віці на Марині Голуб. Жінка була старша за майбутню зірку, але пару це не зупинило і вони прожили 11 щасливих років подружнього життя. Проте згодом все-таки прийняли рішення розлучитися.

Російський актор з першою дружиною Мариною, яка була старша за нього на 15 років
Російський актор з першою дружиною Мариною, яка була старша за нього на 15 років

Марина та Анатолій після розриву стосунків, довгий час не спілкувалися, навіть намагалися не пересікатися, але в кінці літа 2012 року, їм вдалося знайти спільну мову. Проте трапився нещасний випадок і жінка восени того ж року, загинула в автокатастрофі.

Другою дружиною Білого стала дизайнерка Інеса Москвичева, яка народила актору первістка Максима, а пізніше – донечку. Відомо, що в жінки є донька від першого шлюбу, яку вони виховують разом з актором.

Анатолій Білий та його кохана дружина Інеса Москвичева
Анатолій Білий та його кохана дружина Інеса МосквичеваИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + eighteen =