Андрій Бєдняков розповів, чому продовжив зніматися в росії після 2014-го – Одна Минута

Вибір редакції


Андрій Бєдняков в інтерв’ю для Раміни Есхакзай розповів, з яких причин продовжував виступати та зніматися у росії навіть після початку війни 2014 року. За словами зірки, йому соромно, що він продовжував будувати кар’єру у ворожій країні.

За визнанням Бєднякова, сьогодні він усвідомив, скільки в росії людей, які підтримують війну в Україні, – це основний фактор, який змушує його відчувати докори совісті.

Крім того, як зізнався Бєдняков, у росії ні для кого не було секретом, що він підтримує Україну. Шоумен зізнався, що всі спочатку знали про його позицію. Бєдняков неодноразово озвучував, що вважає Крим українським, проте його головною помилкою виявилося те, що сподівався на розсудливість політиків і на те, що вони домовляться.

Бєдняков також поділився одкровенням про те, що йому багато разів пропонували великі гонорари за виступи на корпоративах, проте він дав кожному замовнику зрозуміти, що поки півострів не повернеться під контроль України, той не відвідуватиме його.

Бєдняков зізнався, що з дитинства хотів працювати на Першому каналі
Бєдняков зізнався, що з дитинства хотів працювати на Першому каналі

Більше того, як зізнався Бєдняков, йому пропонували працювати на першому російському каналі. Телеведучого манили високою заробітною платою та добрими умовами, проте той без роздумів відмовився. Раніше Бєдняков нікому не розповідав, що йому пропонували працювати на російському державному каналі.

У мене завжди була мрія працювати на Першому каналі. Ще з дитинства. Я з Маріуполя, ми дивилися там російські канали. Про це ніхто не знав, але мені пропонував Перший канал, мене кликали на проби, хотіли, щоб я працював. я відмовляв

, – чесно зізнався в інтерв’ю Андрій.

Крім того, на початку військових дій у 2014 році, його звали стати ведучим у кількох розважальних шоу на російському телебаченні. Андрій Бєдняков зізнався, що ці шоу показували в найприбутковіший час, а за зйомки за контрактом він міг отримати близько 350 тисяч доларів. Він відмовився, проте продюсери продовжували вмовляти його стати провідним російським шоу.

У результаті Бєдняков не витерпів і заявив, що не може вести прямі ефіри, доки його рідну область продовжують бомбардувати.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen + 3 =

Translate »