Андрій Бєдняков відреагував – Одна Минута

Вибір редакції


Надія Бабкіна з початком повномасштабної війни росії проти України ясно виявила свою позицію і поповнила список путіністів, які не заслуговують на жодну повагу з боку українського народу. Співачка відвідала окупований Маріуполь із метою виступити на пропагандистському концерті для місцевих мешканців. Так званій зірці вистачило совісті виконувати українські народні пісні та навіть фотографуватись разом зі своїм колективом на тлі зруйнованого маріупольського драмтеатру, фото якого облетіло весь світ.

Засмагла артистка у туніці-сорочці, чорних бриджах, шльопанцях та в чорній перуці не посоромилася позувати перед місцем, в якому сконцентрована неймовірна кількість горя українського народу. Бабкіна також лицемірно заявила, що українці, які залишилися жити в Маріуполі, прийняли її нібито із захопленням, від чого у неї стояв ком у горлі.

Надія Бабкіна зі своїм пісенним військом та ботоксом приїхала та сфотографувалася на тлі Маріупольського драм театру

, – написав Андрій Бєдняков.

Надія Бабкіна приїхала до Маріуполя та влаштувала фотосесію на тлі драмтеатру
Надія Бабкіна приїхала до Маріуполя та влаштувала фотосесію на тлі драмтеатру

Телеведучий, який народився і виріс у Маріуполі, додав, що це той самий театр, на який російські війська скинули бомбу, поховавши понад триста людей, що ховалися від снарядів.

Для Бабкіної Маріуполь – не перше місто у її окупантському турне. Вона вже побувала в Луганську і планує поїздити іншими містами Донбасу, які тимчасово перебувають під контролем росії.

Надія Бабкіна осоромилася перед аудиторією
Надія Бабкіна приїхала до Маріуполя та влаштувала фотосесію на тлі драмтеатру

Нагадаємо, путіністами також виявилися такі російські артисти, як Поліна Гагаріна, Микола Басков, Філіп Кіркоров, Сергій Лазарєв, українки Наташа Корольова та Таїсія Повалій, Юлія Чичеріна, Леонід Якубович, Іван Охлобистін, Стас Михайлов, Володимир Пресняков, Тіна Канделакі, Вікторія Дайнеко, Лариса Доліна, Григорій Лепс, Анна Семенович та багато інших.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 11 =

Translate »