Андрій Данилко чесно відповів про ставлення до зрадників – Одна Минута

Вибір редакції


Андрій Данилко – відомий український артист та музикант, який є автором неймовірно популярного сценічного образу Вєрки Сердючки. Знаменитість від початку повномасштабного вторгнення росії залишається в Україні. Нещодавно він висловив свою думку щодо зірок, які народилися та стали популярними в Україні, проте вирішили переїхати жити до росії. Андрій Данилко розповів про те, що думає з приводу “мовчазних зірок”.

Так, Данилко заявив, що йому важко когось засуджувати, однак, як людині, йому незрозуміла та неприйнятна позиція колег Ані Лорак та Наташі Корольової. У YouTube шоу “І грянув Грем” журналісти розпитали музиканта, що він може розповісти про представників російського шоу-бізнесу.

Наталя Корольова – я розумію чому … Вона просто мовчить, але будинок, це страшно. Я не засуджую нікого, але це зрозуміти не можу

, – неоднозначно прокоментував Данилко.

Чоловік також додав, що він із розумінням ставиться до вибору, зробленого Ані Лорак та Корольовою. Хоч він і не поділяє їх рішення мовчати, він намагається не критикувати своїх колег навіть за відверті спроби уникнути відповідальності за своє мовчання.

Андрій Данилко заявив, що не засуджує російських колег
Андрій Данилко заявив, що не засуджує російських колег

Український відомий музикант Андрій Данилко відповів і на запитання щодо свого ставлення до Примадонни. З початку повномасштабної війни Алла Пугачова ніяк не висловлювалася про дії російської влади та армії. Однак багато артистів заявляють, що мовчання Пугачови можна назвати промовистим – мовляв, і без слів зрозуміло, що Алла Борисівна виступає проти. Відзначимо, що від відомого сімейства “віщає” чоловік Пугачової телеведучий Максим Галкін. Так, чоловік відкрито заявляє про свою незгоду з війною в Україні.

Вона все правильно робить. У її випадку, я ось дивлюся, дуже багатьом я порадив би краще вони мовчали, ніж говорили. Мовчання золото

, – додав Андрій Данилко.

Крім того, чоловік згадав про те, що перебуває з Аллою Борисівною у добрих стосунках. За словами Данилка, вона багато разів допомагала йому у важких життєвих ситуаціях – навіть тоді, коли він її про це не просив.

Також Андрій Данилко згадав, що завдяки її підтримці виступав у росії, коли його концерти там були заборонені.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + 12 =

Translate »