Андрій Данилко чесно зізнався, що та чому ховає під чорною кепкою і захисною маскою – Одна Хвилина

Вибір редакції


Нещодавно Андрій Данилко взяв участь в інтерв’ю для Гордєєвої. Артист відповів на чимало цікавих запитань, одним із яких виявилось питання про вибір одягу. Андрій Данилко розповів, чому нині його неможливо побачити в одязі не чорного кольору, а також зізнався, чому постійно носить чорну захисну маску й кепку.

Андрій Данилко про вибір одягу

За зізнанням українського артиста, одного разу він вдало підібрав чорний образ і відтоді не може з ним розстатись. Андрій Данилко розповів, що йому здається, ніби зараз у його житті наступив певний момент, у який він не може собі дозволити носити щось інше, втім він впевнений: одного дня йому вдасться перевтілитись.

Крім того, зізнався український артист в інтерв’ю, коли закінчиться війна в його країні, він не лише наважиться зняти з себе маску та кепку, але і вирушить до перукарні, аби зробити собі красиву зачіску. У відповідь на слова Андрія Данилка журналістка Гордєєва з усмішкою здивувалась і перепитала, чи насправді не лисий артист.

Ти що! Я не встигаю стригтися. До мене приїжджає один хлопець, Руслан, та стриже

– поділився Андрій Данилко та додав, що його майстер не розуміє, навіщо так старається, адже його клієнт відвідує всі світські заходи з покритою головою.

Андрій Данилко розповів про свою зачіску, яку ховає під кепкою
Андрій Данилко розповів про свою зачіску, яку ховає під кепкою

Український музикант також розповів про труднощі походів до магазину. Андрій Данилко зізнався, що через завантажений робочий графік у нього ледве вистачає часу на себе, а ось купити нову кепку артист і зовсім не встигає. Так, артист розповів, що в магазині йому радять придбати одразу декілька головних уборів, але він зупиняється лише на одному. Пізніше Андрій Данилко жалкує про це, адже чорна кепка швидко втрачає колір через постійне прання.

Андрій Данилко про зайву вагу

Крім того, в останньому інтерв’ю артист розповів про проблеми з зайвою вагою, через які йому часто доводиться дратуватись. Так, Андрій Данилко зізнався, що він переймається через свої зайві кілограми. Хоча артист останнім часом добре схуд, він вважає, що йому все одно є, куди прагнути.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 3 =

Translate »