Андрiй Усачов Розумна собачка Соня

0

Основне завдання батьків полягає в тому, щоб виховати всебічно розвинену особистість, повноцінного члена суспільства, дати дитині весь необхідний обсяг знання про світ навколо неї, допомогти в навчанні та опануванні різних видів діяльності. Це непростий шлях і велика відповідальність, тож на допомогу приходить якісна література для малят. Пропонуємо звернути увагу на видання від Видавничого дому «Школа»: в інтернет-магазині видавництва є розвивальні видання на картоні для найменших, навчальні посібники. Особливо цінна художня класика та сучасна література для дошкільної та шкільної аудиторії.

Однією з цікавих пропозицій для дітлахів, які з найменших років полюбляють читати та проводити час із яскравими виданнями, годинами розглядаючи їх та обговорюючи з батьками, є чудова книжка талановитого письменника Андрія Усачова «Розумна собачка Соня», яку обов’язково потрібно купити для своєї домашньої бібліотеки.

Від народження до школи

Для кожної родини, в якій є малюки, видавництво української дитячої літератури «Школа» пропонує знайомство з унікальною історією розумниці кмітливої собачки Соні. Легкий адаптований для сприймання дошкільником текст про численні витівки песика заохотить неодноразово повернутися до читання невеликих розповідей, які щоразу навчатимуть чогось нового:

 • бути слухняними;
 • поважати старших;
 • поводитися обережно, не бавитися з небезпечними предметами;
 • не смітити, прибирати за собою на вулиці й удома тощо.

Андрій Усачов Розумна собачка Соня: численні відгуки малят і дорослих запевняють, що книга захоплює увагу з перших сторінок. Які особливості видань про собачку Соню?

 1. книги невеликі за обсягом та зручного формату;
 2. всередині містяться цікаві малюнки, які доповнюють текст та передають настрій кумедних історій про витівки героїні-бешкетниці;
 3. сюжет повчальний, але геть не нудний;
 4. про витівки розумної та знаменитої Соні дітлахи можуть дізнаватися спочатку разом з дорослими, а згодом і самостійно вдосконалювати навички читання вголос.

Література для розвитку й розваг

Україна має багато талановитих представників літературного світу, в асортименті видавництв є також багато світових бестселерів від всесвітньо відомих майстрів слова. Дошколярики та учні молодших класів, які з дитинства звикли проводити час за читанням, із захопленням готові сприймати будь-які нові історії. Батьківська турбота перетворює знайомство з казками, віршами, оповіданнями на захопливу розвагу, формуючи при цьому позитивний емоційний досвід спілкування, обговорення почутої інформації, порівняння різних персонажів та ін. Завдання дорослих полягає в:

 • поясненні дитині незрозумілих вчинків книжкових героїв;
 • встановленні причинно-наслідкових зв’язків;
 • пошуку відповідностей між тим, що трапилося зі звірятами чи дітлахами на сторінках книги, та висновками, які потрібно зробити.

Книги Розумна собачка Соня з малюнками Є. Житник або Є. Антоненкова складаються з коротеньких історій буденного життя звичайного маленького звірятка, яке відчувало незвичайну жагу до життя, смакуючи кожну його мить щоразу в різний спосіб. Проте не все під час пізнання довкілля та правил «дорослого» життя йшло за планом, тому й траплялися численні курйози. Однак у розповідях про бешкет та витівки собачки Соні ми помічаємо безмежне терпіння, мудрість та спокій її господаря Івана Івановича.

Як познайомитись із Сонею

Книга дитяча Розумна собачка Соня не залишить маленьких читачів байдужими, заохотить дізнаватися, що сталося з героїнею надалі, які нові дивовижні ідеї народилися в її голівці у наступній частині «Знаменита собачка Соня». Щоб не розлучатися з персонажем, якого так полюбив ваш малюк, завітайте в офіційний інтернет-магазин Видавничого дому «Школа» і замовляйте вигідно продовження. Доступна ціна та висока якість друкованої продукції перетворить миті, проведені з паперовими книгами, на час цікавих відкриттів та допоможе засвоїти важливі правила поведінки в легкій ігровій формі.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

thirteen + nine =