Андрію Джеджулі, Тіні Кароль, Олі Поляковій та іншим крильця не тиснуть – Одна Хвилина

Вибір редакції


Андрій Джеджула

13 грудня, коли в народі відзначають Андрія, Джеджула вирішив теж приєднатися до привітань усім чоловікам із таким іменем, і виставив в Інсті світлину, де за спиною має пару гарних крил. Щоправда, зізнався, що він не справжній Янгол.

Та шоумен у такому вигляді припав до вподоби підписникам. Вони побажали чоловіку, аби його самого оберігав власний Янгол-хранитель. А справжні фанати впізнали, що саме в цих крильцях артист вів програму “Перший поцілунок”.

Тіна Кароль

Під час знімання у шоу “Голос країни” разом із Даном Баланом Тіна відчувала таке піднесення, що навіть вбралася у крила під час спільного виступу. Вони виконали дуетом композицію “Домой”.

На жаль, продюсер передачі Володимир Завадюк остудив пил фанів української співачки і молдовського мачо, сповістивши, що насправді між ними не було ніяких стосунків, а всі розмови про це були вдалим піар-ходом. Та шанувальники двох зірок відмовляються у це вірити, адже певні, що між Тіною і Даном існує справжня хімія.

Оля Полякова

Ще у мирні часи Оля Полякова отримала премію “Золота Жар-птиця 2018”. А яка ж може бути птиця без крил за спиною?! От Оля Полякова і вбралася на церемонію нагородження в золоті крила. В таких не гріх і статуетку отримати. Образ було доповнено відповідною золотою шапочкою і довгою спідницею в тон.

Оля Полякова стала не то Янголом, не то Жар-птицею

Фанам подібний святковий костюм прийшовся до вподоби, і вони закидали зірку улесливими коментами. “Неповторна, загадкова, неперевершена” – це невелика частина епітетів, які почула на свою адресу жінка.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight − 3 =

Translate »