Ані Лорак кинув бойфренд, поки колишній чоловік забезпечує молоду пасію – Одна Минута

Вибір редакції


Шлюб Ані Лорак з Муратом Налчаджиоглу тривав 10 років і міг би протривати і довше, якби не кінець терпінню співачки. Як виявилося пізніше, у відносинах із зіркою турецький бізнесмен неодноразово проводив час у компанії інших жінок – як правило, молодих і вродливих. І на дружні ці зустрічі схожими не були.

Першу публічну зраду Кароліна пробачила, намагаючись зберегти сім’ю заради спільної дочки Софії, проте досвід показав, що це було помилкою. Мурат у результаті зрадив повторно, що його відома дружина терпіти не стала і подала на розлучення.

Ані Лорак покинув бойфренд, поки колишній чоловік забезпечує молоду пасію.
Ані Лорак покинув бойфренд, поки колишній чоловік забезпечує молоду пасію

Так, на початку 2019 року Налчаджиоглу став колишнім чоловіком Ані Лорак, а вона – завидною холостячкою, якій, здавалося, не важко знайти заміну невірному чоловікові. Через кілька місяців після розлучення артистка представила публіці нового залицяльника – екс-чоловіка української співачки TAYANNA Єгора Глєба.

Пара у світ разом не виходила, проте публікувала спільні романтичні фото у соціальних мережах, давши зрозуміти, що вони разом. Подробиць стосунків Лорак не розкривала, доки не стало відомо, що Єгор Глєб перебрався до Америки без співачки.

Ані Лорак покинув Єгор Гліб, поки її колишній чоловік забезпечує молоду пасію.
Ані Лорак покинув Єгор Глєб, поки її колишній чоловік забезпечує молоду пасію

Відомий у російському шоу-бізнесі продюсер Леонід Дзюник у коментарі пресі пояснив, що Глєб покинув Кароліну через проблеми з грошима. Варто зазначити, що з початком війни росії проти України Ані прийняла мовчазну позицію, а також скасувала раніше заплановані концерти. Очевидно, прибутки зірки серйозно впали:

Видно, у неї стало зовсім погано з грошима. Звідки їм взятися, коли немає ні концертів, ні телезйомок? А без грошей вона йому не здалася, – різко заявив Дзюник.

До речі, колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу вже будує сім’ю з молодою нареченою Лілією, якій дарує дорогі подарунки та возить по курортах. З іншими драмами у житті знаменитості знайомтесь на нашому YouTube-каналі:

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four − one =

Translate »