Ані Лорак приголомшила мережу своїм зовнішнім виглядом після вигнання – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ані Лорак стала популярною співачкою в юному віці і зійшла на вершину слави саме в Україні, але після подій 2014 року вона продовжила виступати на російській сцені та навіть переїхала в росію, дивуючись тому, що після цього її концертам не раді в рідній країні.

В 2021 році співачка вперше за цей час виступила в Одесі та готувалась до туру по Україні в таких містах, як Запоріжжя, Харків і Херсон весною 2022 року, але 24 лютого почалась повномасштабна війна і Лорак жодного разу не висловила свою позицію. З нею намагались зв’язатися багато українських зірок, яких вона проігнорувала. Артистку вважають зрадницею і тепер їй не буде місця у вітчизняному шоу-бізнесі.

Як Ані Лорак виглядає у реальності
Ані Лорак приголомшила мережу своїм зовнішнім виглядом після вигнання

Після свого “вигнання” Ані Лорак довгий час мовчала, але вже зараз відновила активне ведення Інстаграм-блогу, готується прийняти участь у російській музичній премії “Жара” та пише новий альбом з російськомовними піснями.

Процес роботи в студії артистка показала на фото. Вона постала в світшоті з дірками, шкіряних штанях і з шапкою на голові.

Ведь ты же знаешь, всё пройдёт. Пройдёт насквозь меня сплошная линия. А сердце снова оживёт
А сердце сильное — стальная лилия. Чекаєте альбом?

, – написала Лорак

Нагадаємо, у Підмосков’ї у Ані Лорак є елітний особняк вартістю в три мільйони євро. В будинку три поверхи, величезна площа, колони, панорамні вікна.

Екс-чоловік зрадниці Ані Лорак одружується вдруге
Ані Лорак приголомшила мережу своїм зовнішнім виглядом після вигнання

Її сусідами є письменниця Дар’я Донцова, балерина Анастасія Волочкова і співак Стас Михайлов. Також співачка володіє нерухомістю в Україні, але додому її не дуже тягне.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 12 =

Translate »