Ані Лорак слабо – Одна Минута

Вибір редакції


Мурат Налчаджиоглу після розлучення зі співачкою Ані Лорак веде особистий блог в Instagram, де шанувальники дізнаються новини з його життя. У 2021 році стало відомо, що турецький бізнесмен одружується вдруге, він зробив пропозицію руки та серця новій обраниці Лілії, яка є майстром макіяжу. У пари велика різниця у віці, але це не завадило бути їм щасливими, дівчина погодилася стати дружиною Мурата і зараз вони заручені.

Мурат Налчаджиоглу разом з красунею-нареченою влаштував для падчерки казковий день народження
Турок Мурат Налчаджиоглу разом з красунею-нареченою і падчеркою повернувся в Україну

На ранок 24 лютого 2022 року, коли росія розв’язала повномасштабну війну проти України, закохані знаходилися в Києві. Мурат взяв на себе відповідальність вберегти наречену та її доньку і виїхав з ними за межі країни. Декілька місяців пара знаходилася в Туреччині, туди до них також приїжджала дочка від шлюбу з Ані Лорак Софія. Самої співачки ніде не бачили з самого початку війни, вона не підтримала співвітчизників та не засудила росію, а просто зникла з публічного поля навіть видаливши сторінку в соцмережі.Нарешті Мурат Налчаджиоглу разом з нареченою і падчеркою повернувся в Україну, де активно зайнявся бізнесом і сімейними справами. У вересні закохані відвели доньку Лілії в школу у маленькому українському селі на заході країни. Самі вони часто їздять звідти у Київ по робочих справах.

Мурат Налчаджиоглу вместе с красавицей-невестой отвел свою падчерицу в школу
Турок Мурат Налчаджиоглу разом з красунею-нареченою і падчеркою повернувся в Україну

Нагадаємо, мовчунка Ані Лорак через півроку війни в рідній країні поновила сторінку в Instagram і заявила, що збирається повертатися на сцену. Це після того, як її заплановані у Європі концерти були відмінені зі скандалом, тому що вона назвалася найтитулованішою українською співачкою. Все говорить про те, що зрадниця залишилася в росії і не збирається захищати Україну.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − four =