Ані Лорак, яка об’явилася через півроку, висловила свою позицію з приводу війни – Одна Минута

Вибір редакції


Ані Лорак видалила свій обліковий запис у Instagram, коли росія розв’язала повномасштабну війну проти України. Співачка вирішила не позначати свою позицію і просто зникла з медійного поля, але більш ніж через півроку вона з’явилася і схоже збирається незабаром вийти на сцену.

Спочатку знаменитість відновила сторінку в соцмережах та заявила, що сумує за концертами, а тепер на її офіційному сайті з’явився відкритий лист, у якому вона стверджує, що підтримує Україну і нібито робила це весь час, але не хотіла афішувати. Зараз зірка визнає, що не треба було мовчати, проте виключно тому, що її мовчання обернулося проти неї:Моя громадянська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до батьківщини ввібрала з самого дитинства

, – каже Лорак.Ані Лорак написала відкритий лист на підтримку України
Ані Лорак написала відкритий лист на підтримку України

Вона нагадала, що родом із Буковини і заявила, що гідним проявом патріотизму вважає вчинки, а не слова. Співачка приписала собі у досягнення прославлення України в усьому світі протягом усіх 20 років своєї сценічної діяльності. Вкотре, як і після своєї мовчанки у 2014 році, коли росія вперше зазіхнула на суверенність України, Ані Лорак виправдалася тим, що творчість та політика речі несумісні, а її ім’я нахабно використовується у брудних іграх.

Ані Лорак написала відкритий лист на підтримку України
Ані Лорак написала відкритий лист на підтримку України

Артистка стверджує, що підтримує український народ “не під тріск телекамер”. Насамкінець Кароліна Куек заявила, що вона за мир, проте вкотре навіть не натякнула, що війну розв’язала росія, в якій вона живе і працює останні 8 років.
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − 1 =

Translate »