Антоніна Матвієнко дорвалася до Євробачення, але дружину Мірзояна ще можуть “скасувати”: “Обрали мене”

Вибір редакції


Тоня Матвієнко має унікальний голос, який неможливо відрізнити від голосу її легендарної мами Ніни Митрофанівни Матвієнко. Ця музична сім’я давно славить Україну в індустрії. Незважаючи на те, що в Антоніни знаменита мама, яка могла б їй допомогти зійти кар’єрними сходами, вона вирішила досягати успіху своїми силами.

2011 року Тоня стала учасницею першого сезону талант-шоу “Голос країни”, проте на етапі сліпих прослуховувань до неї не розгорнувся ніхто з тренерів через народний тембр. Руслана Лижичко зрештою зізналася, що сильно шкодує про своє рішення не обирати Матвієнко, а пізніше Антоніні дали другий шанс взяти участь у прослуховуваннях, тоді Руслана забрала її до своєї команди. Так дочка Ніни Матвієнко посіла друге місце, поступившись Івану Ганзері в останньому голосуванні.

Тоня Матвієнко прокоментувала розлучення з Арсеном Мірзояном Антоніна Матвієнко дорвалася до Євробачення

Саме “Голос країни” став для Тоні відправною точкою у самостійне плавання, а також вона зустріла на проекті свого майбутнього чоловіка Арсена Мірзояна. Їхні стосунки активно засуджувалися громадськістю, бо Арсен мав сім’ю та дружину, але він вирішив відкрити серце новим почуттям і пішов до Антоніни.

Наразі пара переживає важкі часи, як і всі українці. Вони часто в розлуці – Мірзоян в Україні, Матвієнко влаштувалася як біженка у Британії, але нещодавно приїхала додому побачитися з рідними. У нещодавній візит до України Тоня була удостоєна президентом Зеленським гордого звання Заслуженої артистки, а також стало відомо, що вона може взяти участь у пісенному конкурсі Євробачення:

Обрали мене як потенційного члена журі Націвідбору на Дитяче Євробачення. Якщо бажаєте бачити мене у складі журі – голосування за посиланням

, – зазначила Матвієнко у своєму Інстаграмі.

Антоніна Матвієнко дорвалася до Євробачення Антоніна Матвієнко дорвалася до ЄвробаченняИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 − 13 =

Translate »