«Антитіла» представили драму «Дунай»

Музика

«Дунай» – лірична і, мабуть, найбільш драматична пісня в новому альбомі «Сонце». Автобіографічна композиція пронизана особистими переживаннями соліста, близька і зрозуміла всім, хто будує відносини.

Тарас Тополя: «Коли в піснях «Антитіл» драма, то я нічого не вигадую, просто співаю про себе і свої відчуття. Ми з коханою пройшли різні періоди: і сльози і розчарування, і всеосяжне щастя від того, що ми разом і з нами наші діти. Пісня «Дунай» – про кризу у відносинах двох людей. Про якесь дно, від якого можна відштовхнутися, виплисти, пробачити, і з новою силою схопитися один за одного. А можна там і залишитися. Вибираємо ми самі, не мізками, а серцем. Так що залишається прощати і любити! Тільки так!”.

Навесні 2017 року, «Антитіла» планують зняти нову відео-роботу на пісню «Дунай». Імена головних героїв кліпу група не називає, але на глядачів чекає сюрприз. Зйомки кліпу пройдуть у Будапешті і так само в Києві, в «особливому місці», про яке фронтмен «Антитіл» Тарас Тополя відгукується з певною теплотою: «Мені не просто було залагодити всі сімейні питання, щоб зйомка відбулася саме в цій локації. Це дуже особистий і, в чомусь навіть інтимний для мене простір … »

Нагадаємо, що в грудні 2016 року «Антитіла» представили свій новий альбом «Сонце», у який і увійшла пісня «Дунай». Вже тоді, відразу після релізу, відомі музичні продюсери: Юрій Фальоса (Ані Лорак, Міка Ньютон) і Леонід Бурлаков (МумійТролль, Земфіра, Кимакима) відзначили «Дунай», як дуже сильну і глибоку пісню, яка має всі шанси стати хітом.

Вже скоро! 14 лютого стартує великий всеукраїнський тур «Сонце» на підтримку нового однойменного альбому. «Антитіла» відвідають понад 35 міст України та, крім нових пісень, шанувальники зможуть почути улюблені треки з минулих альбомів.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + 15 =

Translate »