Анжеліка Варум 22 роки прожила у шлюбі з Леонідом Агутіним. Кого кохала оспівувачка “Городка” в юності?

Вибір редакції


Агутін безмірно вдячний дружині, що терпить його так багато років, адже могла давно розлучитися і не мотати собі нерви. Але вона цього не зробила. Їхня донька Єлизавета-Марія успадкувала батьків дар писати музику, й сама акомпанує собі на гітарі.

У другому шлюбі з Леонідом Агутіним в Анжеліки Варум народилася донька

Репутація співачки як жінки ідеальна. Ніхто навіть не підозрює, що в Анжеліки були інші чоловіки, окрім Леоніда. Насправді ж Маруся Варум має за плечима шлюб із колишнім однокласником Максимом Нікітіним.

Перший шлюб Варум

Коли вони почали зустрічатися, батьки дівчини вирішили розлучити закоханих, тому відправили її до Москви. Анжеліка тоді вже почала співати і залюбки погодилася розвивати кар’єру. Але від Максима не відмовилася. Молодик приїхав до неї зі Львова і вступив до вишу. Потім хлопця забрали служити в армію.

Анжеліка Варум з першим чоловіком Максимом Нікітіним

Коли він повернувся, зробив Варум пропозицію, і вона відповіла згодою. Після одруження Максим весь час був поруч із дружиною. Контролював постановку, декорації і світло під час концертів. Мало хто знав про його офіційний статус. Нікітіна сприймали як найманого працівника або ж охоронця. Все у їхній родині було добре, допоки Анжеліка не познайомилася з Агутіним і не закохалася у колегу.

Співаки навіть випустили диск під назвою «Службовий роман». Заради кохання обоє пожертвували попередніми стосунками. Варум пішла від Максима, а Леонід залишив балерину Марію Воробйову. І це при тому, що жіночка щойно подарувала йому донечку. У 2000 році, вже після народження спільної доньки, зірки побралися. Єлизавету-Марію батьки виховували лише 3 роки, а потім дитина переїхала в Маямі до дідуся з бабусею і більше жити до Росії не поверталася.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 1 =

Translate »