Аріна Домскі презентувала шоу «Opera Show»

Музика

Opera Show Аріни Домскі – нестандартний перетин традицій і епох.

У Києві відбулася довгоочікувана українська прем’єра “Opera Show” Аріни Домскі.

Шоу, яке об’їздило півсвіту, українському глядачеві довелося чекати довгих два роки. Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Люксембург, Казахстан, Росія, Гонконг і Китай аплодували феєричному шоу української співачки. Нарешті, оцінити програму і насолодитися божественною музикою прийшла черга і українській публіці. Тому не дивно, що навіть, незважаючи на лютий мороз і засніжені дороги, концертний зал “Bel’etage” був забитий повністю.

Співачка відкрила концерт твором “Carmina Burano” Карла Орфа, захопивши глядачів сильним вокалом і неординарним сценічних образом. Протягом усього шоу Аріна Домскі невпинно дивувала публіку оригінальним музичним матеріалом, а також нестандартним режисерським оформленням номерів, з’являючись на сцені то на величезній конструкції висотою 3 метри, то в величезній арфі. Вся вистава супроводжувалась світловим художнім оформленням, відео інсталяціями та театралізованими постановками. 

Півтори години концерту пройшли на одному диханні. 

Глядачі пронеслися через різні епохи, відчувши себе безпосередніми учасниками дійства. Костюмоване шоу, сучасні хореографічні постановки, неймовірні головні убори, відео інсталяції, танцюристи, музиканти, хор, а найголовніше потужний оперний вокал Аріни і неймовірний музичний ряд – все це з перших хвилин захопило публіку.

Протягом концерту артистка незліченну кількість разів змінювала костюми, постаючи перед глядачами то в образі фатальної іспанської доньї, то в образі самого Наполеона, а динамічні композиції змінювалися ліричними. Так, наприклад, одну з пісень співачка присвятила найближчій людині – своїй мамі.

Підготувала Аріна і спеціальний сюрприз українській публіці, виконавши пісню свого відомого співвітчизника Леонтовича «Щедрик».

Крім того, глядачі змогли зазирнути за лаштунки азіатського турне Аріни, оцінивши масштаби шоу, а так само популярність співачки у азіатській публіці.

Після закінчення концерту зал спокутував співачку в оваціях і засипав квітами, наповнивши цей зимовий морозний вечір теплом сердець і пахощами квітів.

Нагадаємо, що Аріна Домскі – єдина виконавиця в Україні, яка працює в жанрі classical crossover. Сопрано з консерваторською освітою і оригінальним сценічним іміджем. Аріна співає і пише музику на декількох мовах, її репертуар включає пісні італійською, англійською, французькою, українською, російською, чеською, латинською та китайською мовами.

«Opera Show» Аріни Домскі – це перетин традицій і епох. Спираючись на класичну основу, Аріна створює синтез часу і настрою, об’єднуючи різні епохи і музичні стилі.

«Opera Show» – це концертна програма, яка знайомить глядача з творами, починаючи від Генделя, Моцарта, Чайковського та закінчуючи сучасною академічною музикою. Однією з головних особливостей програми, є оригінальне сучасне звучання.

Кожна пісня – це маленька театральна історія, в якій задіяні танцюристи і музиканти. Яскраві, оригінальні сценічні образи не залишають байдужими глядачів. Те, що відбувається на сцені під час виступів Аріни далеко від умовностей і традицій.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − nineteen =

Translate »