астрологи сказали, що допоможе вхопити удачу за хвіст – Одна Минута

Вибір редакції


Овен

Вам зараз не хочеться мати нічого спільного з реальністю, але вибору особливо немає. Постарайтеся навести ментальний порядок у голові та оцінити, що для Вас найважливіше. У Вас з’явиться шанс отримати душевний спокій.

Тілець

Ви можете опинитися в дуже цікавій ситуації, яка передбачає тісне спілкування з колегами та взаємовигідну співпрацю. Сьогодні у пріоритеті буде командна робота.Близнюки

Ви вже показали всім свою працездатність і надефективність, а це означає, що настав час пожинати плоди своєї праведної праці. Віддайтеся життєвим насолодам

Рак

Якщо у Вас у планах веселе проведення часу з друзями чи близькими, Вам варто відсунути подібні витівки убік. Місяць вимагатиме від Вас зайнятися питаннями кар’єри, в якій на вас чекає приємний сюрприз.Лев

Іноді Вам просто необхідно зосереджуватись на поточних обов’язках, інакше все, чого Ви досягли, може накритися “мідним тазом”. Просто трохи потерпіть і все пройде.

Діва

Сьогодні у Вас знову виникне питання про встановлення власних кордонів. Ця проблема Вам відома, і час від часу проявляється в невідповідний момент.
Терези

Коли Ви повертаєтеся додому або йдете в гості до друзів, усі робочі питання Ви повинні залишати на вулиці і не нести туди, де відпочиваєте і розумом, і душею.

Скорпіон

Сьогодні Вас може захлеснути хвиля позитивної енергії. Все завдяки Місяцю, який посилає потужний стимул відпочинку та розслаблення.Стрілець

У найближчі кілька днів Ваше почуття обов’язку може посилитися, але відразу ж після цього Всесвіт буквально змусить Вас відпустити все на самоплив і вдатися до життєвих насолод.

Козеріг

Життя задаватиме високий темп – тримайте його, і буквально за пару днів все заспокоїться, а список справ у Вашому щоденнику стане меншим. Життя знову потече повільно та розмірено.

Водолій

Незабаром Ви відчуєте приплив інтелектуальної енергії, яка дозволить Вам розібратися зі складним завданням. І при цьому ви знайдете кілька нових цікавих підходів до фінансових питань.

Риби

Місяць закликає Вас звернути погляд у себе і зрозуміти, чого Ви хочете насправді. Тому не соромтеся протягом наступних кількох днів розмірковувати про те, хто Ви і чого хочете досягти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − 12 =