Бабуся і онучка: як зараз виглядають дві Хюррем з “Величного століття” – 40-річна Узерлі та 58-річна Перчин - MusicUkraine

Бабуся і онучка: як зараз виглядають дві Хюррем з “Величного століття” – 40-річна Узерлі та 58-річна Перчин

Вибір редакції


Популярний турецький серіал із захопленням дивились і продовжують дивитись мільйони глядачів у всьому світі. Як нині виглядають головні зірки стрічки про Османську імперію?

Один із найпопулярніших телесеріалів у всьому світі “Величне століття” знімали у Туреччині. Стрічка про пристрасті в Османській імперії “прокотився” різними країнами світу. Серіал подарував міжнародну популярність багатьом турецьким акторам, серед яких опинились і Мер’єм Узерлі з Вахіде Перчин. Знаменитості у стрічці зіграли головні ролі – Хюррем Султан молоду та у віці.

Турецька актриса Мер’єм Узерлі з німецьким корінням здобула просто приголомшливий успіх після появи на телеекранах у ролі Хюррем Султан. Знаменитість чудово відіграла свого персонажа, але після завершення знімань серйозно змінилась. Актриса пофарбувала своє волосся в інший колір, а також помітно схудла. До слова, під час роботи на знімальному майданчику “Величного століття” актрисі доводилось фарбувати шевелюру у рудий колір.

Як після знімань у Величному столітті в ролі Хюррем Султан змінилась Мер'єм Узерлі
Як після знімань у Величному столітті в ролі Хюррем Султан змінилась Мер’єм Узерлі

Вахіде Перчин – не менш відома турецька актриса у “Величному столітті” замінила свою молодшу колегу. Актриса зіграла роль старшої Хюррем Султан у сезоні, події якого відбувались через роки після періоду, в якому головну роль грала Мер’єм Узерлі. Хоча й у період знімань у популярному серіалі актрису серйозно критикували, нині вона є однією з найшанованіших і найвідоміших зірок Туреччини.

Як після знімань у Величному столітті в ролі Вахіде Перчин змінилась Мер'єм Узерлі
Як після знімань у Величному столітті в ролі Вахіде Перчин змінилась Мер’єм Узерлі
Мер'єм Узерлі та Вахіде Перчин між собою дуже схожі зовнішньо
Мер’єм Узерлі та Вахіде Перчин між собою дуже схожі зовнішньо

Варто зазначити, що режисерам і знімальній групі загалом вдалось знайти настільки схожих між собою акторок, що у реальному житті вони ніби рідня. Насправді ж Мер’єм Узерлі та Вахіде Перчин поза знімальним майданчиком одне одного знають виключно на рівні колег, хоча і зовнішньо нагадують онуку та бабусю.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − 4 =