“Багато СМС від дівчат” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Роман Сасанчин – популярний український музикант, який свого часу став переможцем десятого сезону відомого телевізійного проєкту “Голос країни”. Співак одружений з коханою Іванною, яка активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Нещодавно дружина Романа Сасанчина розповіла своїм підписникам про те, що мала доступ до листувань свого чоловіка.

Дружина Романа Сасанчина зізналась, що читала особисті листування свого коханого
Дружина Романа Сасанчина зізналась, що читала особисті листування свого коханого

Так, в історіях в Інстаграмі дівчина розповіла, що одного разу закохані вирішили влаштувати експеримент та обмінялись особистими акаунтами в соціальних мережах. Таким чином Роман Сасанчин мав доступ до сторінки та всіх листувань своєї дружини, а Іванна навпаки – могла  прочитати та побачити абсолютно все, що є в акаунті її чоловіка.

За зізнанням дружини Романа Сасанчина, вона не змогла проігнорувати нагоду, що їй випала. Іванна розповіла, що не втрималась та вирішила прочитати всі Інтернет-листування свого чоловіка. Кохана популярного українського співака зазначила, що її чоловікові пише чимало прихильниць.

Дружина Романа Сасанчина розповіла, що побачила в особистому акаунті свого чоловіка, коли отримала до нього доступ
Дружина Романа Сасанчина розповіла, що побачила в особистому акаунті свого чоловіка, коли отримала до нього доступ

Як ви знаєте, сьогодні ми помінялися сторінками. Що ж я зробила в першу чергу? А я знайшла усі смс-ки. Думаю, що ж там у нього відбувається

– розповіла на особистій сторінці дружина Романа Сасанчина.

Більш того, Іванна поділилась подробицями. За зізнанням дівчини, вона перечитала велику кількість повідомлень, в яких шанувальниці та підписниці її коханого зізнаються йому в палких почуттях. Крім того, дружина Сасанчина зазначила, що багато з них навіть натякали на те, що Роман може покинути свою дружину. Так, Іванна зазначила, що чимало жінок вважають, що наявність дружини та дітей не є приводом зберігати подружню вірність.

Втім, можна зробити висновок, що Іванна не сильно турбується про те, що пишуть її чоловікові інші дівчата. Схоже, в сім’ї Романа Сасанчина панує справжня ідилія, а його дружин абсолютно та повністю довіряє своєму обранцю й розуміє, що він їй ніколи не зрадить.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − six =

Translate »