багатодітний зірковий батько живе в квітнику – Одна Хвилина

Вибір редакції


Андрій Доманський має досить бурхливе особисте життя. Чоловік тричі будував серйозні стосунки і встиг стати татом аж 6 разів.

Вперше Андрій Доманський одружився ще в студентські роки. Його обранницею стала дівчина на ім’я Юлія, яка подарувала йому двох дітей: сина Василя і доньку Ладу.

Андрій Доманський з сином Василем, пасинком Артемом та дочкою Ладою
Андрій Доманський з сином Василем, пасинком Артемом та дочкою Ладою

Втім, цей шлюб розпався тоді, коли кар’єра Доманського почала стрімко розвиватися. Чоловік все частіше почав їздити у довгі відрядження на зйомки, що і віддалило їх з дружиною.

Тоді Андрій Доманський познайомився зі своєю колегою телеведучою Лідією Таран. Між ними дуже швидко закрутився роман: яскравий і бурхливий. Результатом бурхливого роману стала донька Василина. Втім, навіть після народження донечки Андрій не покликав Лідію заміж. Коли Василила була ще маленькою, Доманський покинув Лідію і доньку і несподівано пішов. Причиною стала інша жінка.

Лідія Таран з донькою від Доманського Василиною

Та сама розлучниця стала офіційною дружиною телеведучого, з якою він проживає і зараз. Жінку звати Марина, вона має сина Артема від першого шлюбу, який став для Доманського пасинком. У шлюбі з Мариною ведучий ще двічі став татом. У нього народилися дві доньки: Кіра і Віра.

 Як виглядають четверо дочок Андрія Доманського
Як виглядають четверо дочок Андрія Доманського

Варто відзначити, що Андрій Доманський хоч і не живе зі своїми старшими дітьми, він допомагає їм фінансово і намагається проводити з ними час та бути в курсі всіх подій. Це підтверджує і його колишня цивільна дружина Лідія Таран. Телеведуча зізнається, що донька підтримує стосунки з батьком, а він допомагає їй фінансово і часто дарує подарунки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 + six =

Translate »