Багатогранна піксі – наймодніша стрижка на літо 2023: Кравець та Луценко показала різні варіанти укладки

Вибір редакції


Попри поширений стереотип, коротка зачіска ніколи не віднімає жіночності та чарівності. Ба більше, така стрижка відкриває обличчя та шию, що безперечно “забирає” вік та освіжає зовнішній вид. Легкі стрижки піксі змінюються залежно від ситуації чи настрою людини. Розкуйовджене волосся створює веселий і повсякденний настрій, а ось акуратно вкладене надає образу елегантності та вносить нотку офіціозу.

Стилісти запевняють, що такий варіант зачіски буде на піку популярності цього літа. Про стрижку піксі слід замислитись тим, хто не любить влітку носити довге волосся, а також – не полюбляє витрачати багато часу на укладку. Хай там як, з бажанням оновити імідж до перукарів звертаються і відомі українські зірки.

Олена Кравець одного разу наважилась зробити дуже коротку стрижку піксі
Олена Кравець одного разу наважилась зробити дуже коротку стрижку піксі

Так, наприклад, відома українська актриса та ведуча Олена Кравець полюбляє експериментувати зі своєю зовнішністю. Знаменитість носила волосся середньої довжини та робила короткі зачіски – все залежало від настрою та бажань артистки. Втім, одного разу зірка “95 Кварталу” підкорила своєю сміливістю всіх шанувальників.

Зірка зробила трендову зачіску піксі. Олена Кравець дуже коротко підстригла волосся, але основною фішкою створеного образу виявилась навмисна неохайність. Перукар підстриг локони знаменитості таким чином, що вони були різної довжини – така техніка створила додатковий об’єм і зробила образ актриси свіжішим.

Аніта Луценко майже ніколи не відрощує волосся та надає перевагу коротким зачіскам
Аніта Луценко майже ніколи не відрощує волосся та надає перевагу коротким зачіскам
Спортсменка Аніта Луценко зробила дуже коротку стрижку під хлопчика
Спортсменка Аніта Луценко зробила дуже коротку стрижку під хлопчика

Полюбляє короткі стрижки й інша українська знаменитість. Відома фітнес-тренерка та спортсменка Аніта Луценко вкрай рідко показується з довгим волоссям – більше їй до душі короткі зачіски. Наприклад, колись зірка зробила піксі “під хлопчика”. Шевелюра тренерки була підстрижена ультракоротко, а родзинкою образу стало цікаве фарбування.

Втім, не менше пасує Аніті Луценко й дещо довше волосся. Так, після трендової зачіски піксі знаменитість трішки відростила волосся й зробила подовжений боб.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + ten =