Балан більше не побачить свого кохання. “Забанили за правду?” – Одна Минута

Вибір редакції


Українська співачка Тіна Кароль із 24 лютого висвітлює військові події, біль усіх українців, на своїй сторінці Інстаграм. Деякі з її постів потрапили під цензуру соцмережі, адже співачка публікує реальні фото наслідків дій Росії та висловлює однозначну проукраїнську позицію. Нещодавно у Фейсбуці Тіна Кароль повідомила передплатникам, що її Інстаграм забанили, і вона не знає, коли повернеться туди.

Потрібен деякий час для його поновлення. Переможемо! Слава Україні!

Читачі зірки були вкрай обурені, про що можна почитати у коментарях:

  • “Забанили за правду”
  • “Так що тепер, мовчати?”
  • “Вистоїмо, Україну не зламати”
  • “Молодець, Тіна, не мовчить”

На превелику радість передплатників питання з баном було вирішено за лічені години: буквально за кілька годин читачі вже могли бачити сторінку співачки у своїх стрічках.

Тіну Кароль забанили в Інстаграм
Тіну Кароль забанили в Інстаграм

Хто не знає, українська знаменитість лише у липні повернулася із закордону. Весь цей час Тіна Кароль присвятила себе благодійним концертам країн Європи, виступаючи на яких допомагала збирати такі потрібні засоби для захисту України та для потерпілих від війни громадян.

Нагадаємо, що українці Тіні Кароль та молдавському співаку Дану Балану вже давно приписують службовий роман, ще з часів їхнього спільного суддівства на талант-шоу “Голос країни”. Зауважимо, що ніхто з фігурантів так і не підтвердив ці домисли, але фанати наполегливо намагаються знайти у відносинах зірок щось більше за загальні телевізійні проекти.

Крайній пост зірки в Інстаграм присвячений історичному моменту для всіх справжніх українців – набуття статусу кандидата ЄС Україною.

Кожен крок та добра справа кожного українця – це величезний крок до єдиної мрії ПЕРЕМОГИ!Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × four =

Translate »