Батькові братів Меладзе виповнилося 90 років: як виглядає глава родини й мама зіркових чоловіків - MusicUkraine

Батькові братів Меладзе виповнилося 90 років: як виглядає глава родини й мама зіркових чоловіків

Вибір редакції


Шота та Нелі Меладзе виховали трьох чудових дітей – двох братів Валерія та Костянтина, різниця між якими складає 2 роки, та доньку Ліану. Ні батьки, ні бабуся й дідусь не були причетні до музичної сфери. Всі вони працювали інженерами.

Брати Меладзе в дитинстві

Мріяли, що й сини підуть їхніми стопами, тому й відрядили навчатися на корабелів до Миколаєва. Сини виконали батьківську волю й отримали дипломи. От тільки працювати за спеціальністю не поспішали.

Ще за студентських років брати створили музичний гурт “Діалог”. Дуже довго не могли просунутися у шоубізнесі, допоки їх не запросила на “Різдвяні зустрічі” Алла Пугачова. Це стало зірковим часом для Валерія й Кості.

Брати Меладзе в дитинстві з батьками

До москви їхали на третій полиці потяга. На виступ Валерій вдягнув чужі окуляри від сонця й сорочку. Та згодом ситуація різко змінилася. Меладзе стали надзвичайно популярними, й грошенята полилися рікою. У цю сферу брати Меладзе залучили й сестру. Ліана стала продюсеркою центру звукозапису Velvet Music.

Брати Меладзе з другими дружинами Вірою Брежнєвою та Альбіною Джанабаєвою

У дитинстві, яке минуло в Баку, Костя був слухняною дитиною, чого не скажеш про Валерія. Старший брат любив читати, а молодший волів увесь вільний час проводити на вулиці з однолітками.

До речі, заїкатися Костянтин почав саме тоді, коли мама перебувала у пологовому будинку, народжуючи Валеру. Тоді маленького хлопчика залишили під опікою сусідки, і він перелякався, що матуся ніколи не повернеться.

Тепер тато відомих братів має вже 90 років. Валерій від усіх дітей привітав батька з днем народження в Інстаграмі, виставивши в мережі світлину родини у повному складі, як у дитинстві.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − nine =