батьки закоханих були проти – Одна Хвилина - MusicUkraine

батьки закоханих були проти – Одна Хвилина

Вибір редакції


Олена Мозгова познайомилася з теперішнім Аксельродом на “Голосі країни 9”, де молодику вдалося вразити тренерів своїм потужним голосом і дійти до півфіналу.

Різниця у віці між Оленою Мозговою і Девідом Аксельродом складає 10 років

Відомий композитор Микола Мозговий був категорично проти цих стосунків, адже зять виявився на 10 років молодшим за його доньку Олену. Не вірили в щирість почуттів красеня-брюнета і більшість друзів жінки, які всіляко відмовляли її від необачного, на їх погляд, кроку.

Та кохання здолає будь-які перешкоди. Колишня дружина Олександра Пономарьова все одно вийшла заміж за свого обранця. Тим паче, що вже відчувала стукіт маленького серденька майбутньої донечки. Жінка перебувала на останньому місяці вагітності.

Пара відзначила 8-му річницю шлюбу

Морозного сніжного дня пара завітала до рацсу. Було дуже слизько, і тоді ще не Девід, а Володимир, ніжно підтримував кохану за лікоть. Наречена тримала в руках ніжний букет тюльпанів. Молодята прохали не робити урочистих церемоній і не вмикати вальс Мендельсона. Щоправда, коли поставили свої підписи в документах, не стрималися й злилися в щасливому поцілунку.

Щаслива пара виховує доньку Соломію

Близьке оточення вважало, що Девід сховався за спиною Олени від життєвих негараздів. Насправді це було не так. Саме Аксельрод допоміг дружині вийти з депресії, спричиненої смертю Миколи Петровича. Поряд із коханим Мозгова перестала почувати себе залізною леді і змогла розслабитися.

Олена теж підтримала коханого, коли він вирішив почати все з нуля і змінив не лише прізвище, але й ім’я. Найголовніше, тепер у них з’явився сенс життя – їхня донечка Соломія.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − thirteen =