...

Беру моркву і ще три інгредієнти: готую смачну й корисну кондитерську ковбаску, яка подобається всім удома

Вибір редакції


Якщо є морква й волоські горіхи, можна приготувати доволі корисний десерт для дітлахів. Додайте ще трішки цукру та печиво, і тоді не відтягнете малечу від столу.

Головним інгредієнтом у нашому десерті є морква, тому його рекомендується вживати якомога більше – буде суцільна користь.

Вам знадобиться:

  • 800 г моркви;
  • 1,5 скл. цукру;
  • 1 ч.лож. волоських горіхів;
  • 150 г печива типу petibör;
  • кокосова стружка.
Кондитерська ковбаска з моркви, горіхів та печива

Морквини почистьте, вимийте і промокніть паперовим рушником. Натріть на тертушці. Викладіть на пательню, засипте цукром і поставте на вогонь. Спочатку перемішуйте морквяну суміш, а коли вона пустить сік, накрийте кришкою і нехай тушиться на слабкому вогні.

Кондитерська ковбаска з моркви, горіхів та печива

Час від часу перемішуйте. Тушіть, допоки рідина не випарується. Зніміть кришку й ще трішки потримайте на вогні. Відставте вбік, щоб прохолонуло. Тим часом волоські горіхи подрібніть у блендері. Можете замінити їх фундуком.

Кондитерська ковбаска з моркви, горіхів та печива

Печиво дістаньте з упаковування і перетріть у блендері на борошно. За відсутності апарата, складіть у пакет і побийте кухонним молоком або подавіть скалкою. Змішайте ложкою моркву, горіхи та борошно з печива. Потім ще трішки вимісіть руками, немов тісто.

Кондитерська ковбаска з моркви, горіхів та печива

Розстеліть на столі харчову плівку, присипте кокосовою стружкою. Сформуйте з половини морквяного тіста ковбаску, зверху ще посипте кокосом. Закрутіть рулет у плівку й зав’яжіть кінчики. Повторіть процедуру з другим шматочком тіста.

Перекладіть кондитерські ковбаски в холодильник на 1 годину або на всю ніч. Коли дістанете, плівку зніміть, а десерт наріжте на шматочки під гострим кутом. Тепер можна подавати морквяну ковбаску до чаю.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.