Без пательні й духовки готую неймовірно смачний гарний десерт у пляшці: заливаю мандарини молочною сумішшю - MusicUkraine

Без пательні й духовки готую неймовірно смачний гарний десерт у пляшці: заливаю мандарини молочною сумішшю

Вибір редакції


Приготувати мандариновий десерт у пляшці дуже просто. При цьому він має гарний вигляд, а якщо не додавати цукор, ще й автоматично переноситься в розряд корисних.

Такий десерт ви в магазині не купите. Готувати його не складно. Не знадобиться ані духовка, ані пательня. Натомість ласувати мандаринами в молочній заливці захочуть усі домашні, починаючи від дітей і закінчуючи найстаршими членами родини.

Вам знадобиться:

  • 500 мл молока;
  • 50 г цукру;
  • 8 г агар-агару;
  • 310 г сметани;
  • 0,5 г ванілі;
  • 5 мандаринів.
Молочний десерт із мандаринами

Візьміть чисту суху півторалітрову пластикову пляшку. Відріжте частину з горлечком, залишивши циліндр. У каструлю влийте молоко, додайте цукор й агар-агар. Перемішайте масу до однорідності. Молоко краще купувати з високим вмістом жирності. Та якщо перебуваєте на дієті, звісно, беріть 1%.

Молочний десерт із мандаринами

Увімкніть вогонь і поставте каструлю прогріватися, постійно помішуючи масу. Тим часом мандарини обчистьте від шкуринки. Щойно молоко закипить, зніміть з вогню, не перестаючи помішувати.

Молочний десерт із мандаринами

Додайте до молочної суміші сметану і всипте ваніль. За бажанням, можете сметану замінити на згущівку. Але в цьому разі калораж готової страви різко зросте. Ще раз усе перемішайте. Налийте трішки молочної маси на дно пляшки. Поставте в холодильник на кілька хвилин, щоб загусла.

Молочний десерт із мандаринами

Мандарини акуратно начепіть на паличку для суші, щоб вийшла пірамідка. Увіткніть край палички в молочну загуслу масу. Залийте мандарини рештою молока. Перенесіть до холодильника, щоб десерт став твердим.

За 20 хвилин дістаньте, паличку обережно витягніть, пластик зніміть. Десерт наріжте на кружальця. Тепер можна ласувати всією родиною. Виходить дуже гарно. Такими вишуканими солодощами можна частувати не лише домашніх, але й гостей. Вони будуть приємно вражені вашими кулінарними здібностями.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 14 =