“Без ревнощів жити нереально”: Григорій Решетнік про жінок, які йому до вподоби та стосунки з дружиною - MusicUkraine

“Без ревнощів жити нереально”: Григорій Решетнік про жінок, які йому до вподоби та стосунки з дружиною

Вибір редакції


На цей список питань та багато інших нещодавно в інтерв’ю відповів ведучий популярного в Україні шоу “Холостяк” багатодітний батько трьох синів 40 річний Григорій Решетнік.

Протягом 12 років цей шоумен є постійним ведучим програми, на якій вирують не абиякі пристрасті та спокуси. Втім Григорій, за його словами, залишається зразком вірності дружині Христині й така його репутація жодним чином ніколи не була зіпсована.

Романтика та ревнощі

Григорій
Григорій Решетнік розповів, як робота впливає на його стосунки з дружиною

Григорій розповідає, що не дивлячись на те, що у пари 3 дітей, вони знаходять час для романтики. Хоча для них це денні години, коли дітлахи бувають у школі. Подружжя ходить у кіно, в кафе та ресторанчики. Чоловік намагається частіше дарувати жінці квіти, а для того, щоб бути для неї привабливим, він тримає себе у хорошій фізичній формі.

Було йому також поставлене питання, на що звертає увагу Григорій при знайомстві з жінками. На це він відповів, що звичайно, як і більшість чоловіків, перш за все він звертає увагу на зовнішність, але потім йому важливо побачити в жінці розум, ерудицію, самодостатність.

На питання, чи є між ним та дружиною місце ревнощам, чоловік відповів, що “без ревнощів жити нереально”, причому ревнує не тільки дружина його, а й він дружину. Та хай там як, але Григорій вдячний Христині за віру в нього та безмежну довіру. Такі відносини шоумен називає власною формулою міцного шлюбу та щасливої родини. 15 років близьких стосунків, з них 13 – в офіційному шлюбі є підтвердженням цього твердження. Правда, він зазначив, що принаймні поки що це так, але не від чого зарікатися не можна.

Бувають в їхній родині й сварки, але, як каже Григорій, вони дивляться на них “крізь призму любові”, а на питання, що дратує його дружину в ньому, він сказав, що якісь побутові моменти на кшталт розкиданих шкарпеток точно, але пригадати щось серйозне навіть не зміг.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − eight =