безбородий і низенький – не такий як у серіалі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Актор Халіт Ергенч зіграв роль Султана Сулеймана в серіалі “Величне століття”. Він з перших серій підкорив жіночу частину глядачів своєю мужньою і дуже привабливою зовнішністю. Якби правитель у реальності мав такі ж блакитні очі і статну фігуру, його можна було би назвати еталоном краси, проте історики вважають, що султан був зовсім не таким красенем. Його типаж відрізнявся від портрету, який показали у “Величному столітті”. Для телевізійників це логічно, оскільки навряд чи глядачок вразила звичайна нічим не захоплююча зовнішність.

Як виглядав реальний Султан Сулейман, якого покохала Хюррем

Описи істориків говорять, що Султан Сулейман мав середній зріст, у нього була біла шкіра, довга шия, дуже акуратні риси обличчя, які псував великий ніс і жовті зуби. Бороду він носив тільки під час військових походів, а у Стамбулі повелитель прибирав з обличчя всю рослинність.

Халіт Ергенч, який зіграв коханого Хюррем Султан має високий зріст 183 сантиметри. Історики стверджують, що насправді правитель був набагато нижчий — всього 163 см.

Як насправді виглядав Султан Сулейман, якого покохала Хюррем
Як насправді виглядав Султан Сулейман, якого покохала Хюррем

Через це прихильники “Величного століття” вважають, що не факт, що наложниці чекали на побачення з Султаном із захопленням. Засумнівалися гладядачі також, що Хюррем закохалася в правителя через його зовнішність. Дослідники також вважають, що те кохання, яке показали в серіалі між Роксоланою і Сулейманом було явно перебільшено, насправді рабиня, наблизившись до Султана, зрозуміла, яку владу може отримати.

Сумнівам піддають і версію, що найулюбленіша серед наложниць Сулеймана була неймовірно гарна. Сучасники венеціанські посли називали фаворитку милою і згадували делікатність її фігури. Про це свідчить довжина розшитих золотою ниткою надбрівних пов’язок-кашбашти Хюррем — 53 см.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − 8 =

Translate »