Безробітна, але заміжня Лілія Ребрик засвітилася на фото з двома чоловіками: “Тепер ви знаєте”

Вибір редакції


Так і сталося, ведуча Лілія Ребрик поки ніяк не прокоментувала свою участь у майбутньому проєкті. Але на сторінці гумористичної програми “Дизель-шоу” з’явилася публікація, яка все пояснює. На фото Лілія Ребрик стоїть між двома акторами проєкту – Єгором Крутоголовим і Дмитром Танковичем, по очах видно, що Лілія щаслива бути там. Виявляється, тепер акторка зіграє свою роль у проєкті, можливо в тандемі, а фото зроблено, мабуть, під час репетиції. Наприкінці серпня колектив запланував нові концерти, де й виступить Ребрик.

Лілія Ребрик візьме участь у новому "Дизель-шоу" Лілія Ребрик візьме участь у новому “Дизель-шоу”

Крутезна новина: на наш концерт завітає неперевершена Лілія Ребрик! Упевнені, ви в захопленні від такого сюрпризу. Які ролі зіграє артистка? Можливо, складаються нові тандеми? Тепер ви знаєте, що вас чекаємо не лише ми, а й неймовірна Лілія Ребрик!

Підписники сторінки були в захваті від цієї новини:

  • “Оооо ця чарівна посмішка і ці чарівні цьомики!!! Це любов! Надіюсь, що після перемоги ви приїдете в Дубно!!!”
  • “Класний сюрприз, заздрю всім, хто купив квитки на концерт”
  • “Які ви красиві всі, просто супер виглядаєте”
  • “Дуже чекаю концерту, тим більше, він переносився вже. Сподіваюся побачити Лілічкину усмішку”

https://www.instagram.com/p/ChrpF58Lz_e/[/embed]

Нагадаємо, що актриса та телеведуча Лілія Ребрик разом із чоловіком хореографом Андрієм Диким зараз живуть на два міста. Їхні діти перебувають у бабусі у Чернівцях, а зіркова пара працює у Києві. Тому їхнє життя під час війни проходить між цими містами, адже хочеться частіше бачити своїх дівчаток, але й працювати теж треба.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 5 =

Translate »