Білети розкуплені, а концерту не буде! Вєрка Сердючка вчергове переносить свій виступ в Латвії - MusicUkraine

Білети розкуплені, а концерту не буде! Вєрка Сердючка вчергове переносить свій виступ в Латвії

Вибір редакції


Очевидно, що цього літа латвійські прихильники української зірки, Вєрки Сердючки, не зможуть насолодитись її виступом. Команда артиста повідомила про зміну планів лише за добу до дати.

Фанати співачки були просто шоковані та не стали мовчати про своє невдоволення. Адже білети на концерт були розкуплені ще задовго до події. Не лише жителі Риги хотіли насолодитись веселими піснями Вєрки Сердючки. Багато шанувальників з Європи мусили відпрошуватись з робіт, купувати квитки на літак чи поїзд для того, щоб вчасно попасти на виступ.

Вєрка Сердючка з мамою
Вєрка Сердючка з мамою

Вєрка Сердючка не виступатиме влітку в Латвії

Менеджмент зірки повідомив, що всі придбані квитки є актуальними тому за це хвилюватись не потрібно. А ось інші виступи концертного туру Вєрки Сердючки мають відбутись згідно з планом. Так, в Ніцці Андрій Данилко співатиме 20 серпня, а тур в США, як і заплановано, пройде осінню.

Наразі невідома причина такої різкої зміни плану. Але, задля справедливості, потрібно сказати, що подібна ситуація уже траплялась раніше. В середині квітня не відбувся виступ в Маямі. Тоді причиною стали організаційні проблеми.

“У нас досить велика команда. Люди проживають в різних куточках України. Ми просто фізично не встигли вчасно оформити документи, необхідні для виїзду за кордон за новими правилами. Всі квитки залишаються дійсними на нові дати”

Вєрка Сердючка з мамою
Вєрка Сердючка з мамою

По цей час дати виступів в Америці не відомо. Але тепер стало зрозуміло, що у вересні буде концерт в Латвії, і вже потім, напевно, Андрій Данилко разом з командою відправляться в США і будуть виступати там.

Фанатам залишається лише чекати та зберігати придбані квитки в надії, що все ж таки попадуть на концерт улюбленої виконавиці – Вєрки Сердючки.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − fourteen =