Білі лебідки української сцени: Катерина Бужинська, Оля Полякова, Аліна Гросу та інші співачки в пір’ї - MusicUkraine

Білі лебідки української сцени: Катерина Бужинська, Оля Полякова, Аліна Гросу та інші співачки в пір’ї

Вибір редакції


Катерина Бужинська

У гарному аутфіті від українського бренду співачка Катерина Бужинська порадувала прихильників чуттєвою фотосесією. Білявка приміряла на себе образ янгола.

Відомі співачки вбралися у сукні з пір’я

Одяг на бретельках з декольте та шлейфом, асиметрично прикрашену пір’їнками, розробив бренд Semenenko. Ця ніжна сукня нагадала артистці слова з її ж пісні:

“Я Янголом білим до тебе полину…/Я серце твоє від кулі закрию!../Усі твої рани цілунком загою!../Я Янголом білим буду з тобою!..”

Оля Полякова

Зібравшись виконати на концерті до Дня Незалежності 2021 пісню про білу птаху, артистка звернулася за допомогою до дизайнера Андре Тана. Той, надихнувшись композицією Рибчинського “Чарівна скрипка”, створив не лише сукню пораненої птахи, але й відповідний головний убір.

Відомі співачки вбралися у сукні з пір’я

На створення концертного лука пішло 70 м пір’я. Натомість співачка виглядала в НСК “Олімпійський” найрозкішніше. Спочатку в дизайнера була ідея пошити рукава-крила з пір’я, та потім було вирішено створити незвичайний головний убір. Цю щемку композицію часто виконувала за життя легендарна Ніна Матвієнко.

Аліна Гросу

У довгій ліловій сукні, отороченій пір’ям та блискучими камінчиками, Аліна Гросу з’явилася на весіллі своєї подруги. Тоді вона ще крутила роман із Романом Полянським, то, звісно ж, показалися удвох. Українка була подружкою нареченої, а росіянин – шафером.

Відомі співачки вбралися у сукні з пір’я

На своїй сторінці в Інстаграмі Гросу показала світлини з весілля, побажавши молодятам залишатися разом назавжди. Аліна похвалилася, що дизайн сукні розробила сама. Натомість підписники не дуже високо оцінили сукню-халат. Комусь Аліна видалася в такому прикиді схожою на Аллу Пугачову, іншим – на артистку кабаре. Знайшлися й такі, які повважали фасон із пір’ям старомодним, що підходить виключно для літньої жінки.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − three =