Білоруська родина в кольорах українського прапору: Євген Сморигін з “Дизель Шоу” показався з дружиною (ФОТО)

Вибір редакції


Євген Сморигін, відомий український гуморист та актор “Дизель Шоу”, народився та виріс у Білорусі, втім знайшов своє кохання та призвання саме в Україні. Сьогодні знаменитість займається процесом отримання українського громадянства, а паралельно разом із коханою дружиною виховує дітей та займається професіональною діяльністю.

Крім того, Євген Сморигін веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, в якому час від часу ділиться новими публікаціями та фотографіями. Цього разу в об’єктив камери потрапив не лише гуморист та актор, але і його дружина Лідія. Зіркове подружжя приміряло стильні дощовики, які отримало в подарунок від українського бренду.

Знаменитість продемонстрував, як разом із коханою виглядає в обновці. Євген та Лідія Сморигіни позували в обіймах, від чого жовтий та блакитний дощовики склались у державний український прапор. До слова, Сморигін зазначив, що відтепер гулятиме у новому одязі під весняним дощем разом із дружиною, щоб завжди складати два кольори разом.

Євген Сморигін показав, як виглядає у стильному дощовику від українського бренду
Євген Сморигін показав, як виглядає у стильному дощовику від українського бренду

Знаменитість також похвалив якість одягу, який йому з дружиною подарували. До слова, бренд, про який зірка розповів на своїй сторінці в Інстаграмі, виробляє чоловіче вбрання. Втім, як видно на нещодавно опублікованій фотографії, дощовик ідеально підійшов і жінці, дружині Євгена Сморигіна.

“Дякую Українському бренду за гарний подарунок. Якість на найвищому рівні! Гулятимемо удвох із дружиною під весняним дощем у кольорі українського прапора”, – прокоментував Євген Сморигін.

Євген Сморигін зі своєю дружиною та дітьми
Євген Сморигін зі своєю дружиною та дітьми

Нагадаємо, що до одруження з Лідією відомий актор і гуморист вже перебував у шлюбі. Знаменитість познайомився зі своєю майбутньою другою дружиною на майданчику в під’їзді – вони винаймали квартири по сусідству. Пізніше зіркова пара з’їхалась і почала жити у Сморигіна.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine + 20 =