“Більше їжі не буде” – Одна Хвилина - MusicUkraine

“Більше їжі не буде” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Аліна Гросу, відома українська співачка, наразі знаходиться за межами України та навіть США, куди вирушила для покращення своїх творчих і професійних навичок. Зірка вирушила до аюрведичного госпіталю в Індії, де з допомогою фахівців проходить реабілітацію після операції, яку перенесла в Україні.

Під час лікування та реабілітації Аліна Гросу дотримується серйозної дієти, яка передусім передбачає повну відмову від м’яса. Крім того, знаменитість тепер їсть дуже мало. Для того, аби фанати зрозуміли, наскільки маленькими є порції, Аліна Гросу не просто їх сфотографувала, а й приклала руку, аби можна було порівняти.

Аліна Гросу продемонструвала свій раціон
Аліна Гросу продемонструвала свій раціон

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм відома українська співачка продемонструвала свій обід. Хоча дієти в лікарнях не є рідкісним явищем, навіть співачку, яка за останні місяці провела в медичних закладах багато часу, іноді дивують. На опублікованій фотографії Аліна Гросу показала один зі своїх прийомів їжі.

На банановому листі знаменитості принесли декілька шматочків смажених плодів, ложку салату, страву з підливою та соус. Коментуючи опубліковані кадри, Аліна Гросу зазначила, що це – все. Більше їжі на обід в індійському госпіталі не передбачено.

Українська співачка Аліна Гросу показала, що їсть в Індії
Українська співачка Аліна Гросу показала, що їсть в Індії

До цього артистка вже розповідала та показувала, чим пацієнтів індійського аюрведичного госпіталю годують під час лікування. Тоді зірка зазначила, що іноді відчуває себе хом’ячком, оскільки катастрофічно маленькі порції, що здебільшого складаються з овочів чи фруктів, дійсно нагадують їжу для маленьких хом’ячків.

Раціон Аліни Гросу на лікуванні в Індії
Раціон Аліни Гросу на лікуванні в Індії

Знаменитість зазначила, що її щоденний раціон складається з мінімальної кількості вегетаріанської їжі. На сніданок та обід зірка їсть приготовану в лікарні їжу, а ввечері смакує фруктами.

Нагадаємо, що восени 2022 року Аліна Гросу перенесла тригодинну операцію в Україні, після якої доволі швидко повернулась до нормального життя. Зірка не ділилась подробицями, проте зазначила, що “викарабкатись” самостійно їй не вдалось, тому вона вирушила на реабілітацію до Індії.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − 8 =