біженці не бідують – Одна Минута

Вибір редакції


Війна в Україні внесла свої корективи у життя мільйонів громадян. Комусь довелося переїхати зі східних областей України на західні, а деякі взагалі мали виїхати з рідної країни. Винятком не стали і зіркові сім’ї. Так, відомий музикант Сергій Бабкін разом зі своєю дружиною Сніжаною та трьома дітьми виїхали з України до Німеччини.

Бабкін зізнається, що таке рішення вони з дружиною ухвалили не відразу, а за кілька тижнів після початку війни.

В інтерв’ю програмі “Слава+ ” Сергій Бабкін розповів, як йому живеться з сім’єю в Німеччині і які “поблажки” вони отримують від держави, оформивши статус біженців.

Сергій Бабкін розповів, скільки грошей отримує у Німеччині як біженець
Сергій Бабкін розповів, скільки грошей отримує у Німеччині як біженець

Музикант розповів, що їхня сім’я на місяць отримує близько 1500 євро на всю родину. На дорослого виплачують 410 євро, а дітей по 250 євро. Крім того, багатодітну сім’ю забезпечили безкоштовним житлом, а дітям надали безкоштовне навчання у місцевій школі.

Бабкін зізнається, що допомога держави цілком вистачає на базові потреби сім’ї: продукти, побутовау хімію та інше. Ресторанами сімейство не ходить, на це грошей не вистачає. Дружині Сергія Сніжані доводиться готувати самій.

На питання, коли Бабкіни збираються повернутися до України, Сергій не зміг дати конкретної відповіді. Чоловік пояснив, що він поки що не може ризикувати життям дітей та повернутися до їхнього будинку в Харкові, адже в цьому місті зараз ще дуже неспокійно. За словами Сергія, якби він мав житло у Києві, то швидше за все вже повернувся на Батьківщину. Варіант оренди житла у безпечних регіонах України музикант не розглядає. Бабкін зізнається, зараз він не має заробітку і не може собі цього дозволити.

Нагадаємо, Сергій Бабкін – відомий український музикант, актор, автор пісень. У 2008 році Сергій одружився з дівчиною Сніжаною, яка подарувала йому двох дітей: дівчинку Веселіну та хлопчика Єлисея. Також подружжя разом виховує сина від першого шлюбу Сніжани.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − 12 =

Translate »