...

близькі епатажного артиста і друга Пугачової повідомили деталі – Одна Минута

Вибір редакції


Помер співак Борис Мойсеєв, відомий у росії та за її межами. Найбільш відомий його хіт “Блакитна лагуна” зачарував не одного слухача. Сьогодні стало відомо, що співак відійшов у вічність у 68 років. Помер він о 14:00 за місцевим часом. Раніше ЗМІ повідомляли про те, що Борис Мойсеєв протягом довгого часу боровся із проблемами зі здоров’ям. Проте, схоже, чоловік не зміг подолати хвороби.

2010 року в артиста трапився перший інсульт. Відійшовши від лиха й повернувшись до творчої діяльності, співак не встиг до кінця оговтатись, як пережив ще один інсульт. Після цього у Бориса Мойсеєва перестала рухатись ліва рука, а також повністю оніміла верхня губа. Достеменно про причини таких серйозних проблем зі здоров’ям невідомо, проте можна припускати, що артист мав слабку серцево-судинну систему через скажений темп життя. Співак мав насичену творчу діяльність та часто виступав з концертами, що, можливо, і стало причиною лиха.Борису Мойсеєву було 68 років
Борису Мойсеєву було 68 років

Останні роки другом та незмінним помічником Бориса Мойсеєва був його арт-директор Сергій Горох. Чоловік і повідомив публіці сумну новину. Окрім того, Горох розказав про те, що поруч зі співаком була його хороша подруга Алла Пугачова.

Вони завжди на зв’язку. Мало того — Алла Борисівна, мабуть, єдина з його друзів, хто виявляє таку увагу та турботу. Вона — улюблений друг Бориса і найближча його людина. Щомісяця вона надсилає для Бориса візок із продуктами — просто величезний, я важко можу його завезти до квартири. У візку все, що він любить, багато всього смачного– згадує директор артиста.

Помер Борис Мойсеєв у москві.
Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 + 10 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.