Боса Наталя Гордієнко на снігу і в літньому платті – історія кохання в кліпі «Пьяная»

Музика

Популярна  співачка Наталя Гордієнко, учасниця Євробачення 2006 і переможниця Нової Хвилі 2007, випускає нове відео на пісню «Пьяная». Саме до 14 лютого співачка вирішила приурочити прем’єру, адже пісня і кліп про відносини і силі Любові!

Автором композиції стала відома автор і композитор Рита Дакота. 

– Рита так глибоко і тонко відчула те, що відбувається в моїй душі і все що я пережила. Буквально через кілька днів зателефонувала мені серед ночі і награла цю композицію. І я зрозуміла, це моє! – Розповіла Наталя Гордієнко.

Популярний актор театру і кіно Олексій Чадов взяв участь у зйомках відеокліпу Наталі Гордієнко. Співачка і актор пройшли справжні випробування морозами: ключові сцени кліпу знімали на вулиці. За сценарієм міні-фільму головна героїня, яку зіграла Наталія Гордієнко, після важкого розставання з коханим вибігає на вулицю і зриває з себе одяг, не звертаючи уваги на крижаний холод.

Режисер кліпу Катерина Саннікова побачила цю історію, як ремейк сцен з фільму Дмитра Астрахана «Ти у мене одна». 

– У нас з Катею відразу виникло взаєморозуміння про ідею і зйомку кліпу. Сценарій затвердили за один день. Ми спробували зробити це відео особливим, представивши образ, в якому я не з’являлася перед глядачами раніше. Я відкрила свою душу, свої переживання в цьому відео. Я хочу, щоб глядачі відчули цю історію. – поділилася співачка.

Наталя Гордієнко відмінно зіграла роль – вона гуляла босоніж в тонкому літньому платті при мінусовій температурі (-15 градусів), це стало справжнім випробуванням і перевіркою на міцність. Зйомки кліпу тривали майже добу. Постійно йшов сніг, що доставляло великі незручності знімальній групі, адже основні сцени знімалися на вулиці. Замерз і головний герой, якого зіграв Олексій Чадов. Він бігав в легкому пальто.

– У той день я настільки була емоційно заряджена, що першу частину зйомок я не відчувала ніякого холоду. Хлопці зі знімальної групи, які були тепло одягнені, дивилися на мене в шоці і питали: «У вас, молдован, замість крові тече по венах вино? Ви взагалі холоду не відчуваєте?» (Сміється) – ділиться спогадами Гордієнко. 

За сюжетом, в якийсь момент головний герой Чадова розуміє свою помилку і кидається на пошуки коханої, намагається розібратися в почуттях і повернути свою любов.

– Я зовсім недавно пережила важкий момент мого життя, розчарування і зраду людини. Ця пісня і цей кліп – це те що було у мене всередині, це дійсно про мене! Думаю кожній дівчині буде знайома ця історія.- розповіла про сокровенне співачка.

В одній зі сцен головні герої піднялися на дах… Сюжет закручений як в кращих голлівудських фільмах. Чим закінчилася історія кліпу «Пьяная», дивіться прямо зараз!

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 2 =