Бред Пітт помстився Анджеліні Джолі

Кіно

Гості церемонії вручення премії «Золотий глобус» були вражені несподіваним сюрпризом. Серед учасників церемонії абсолютно несподівано для більшості присутніх на сцені з’явився Бред Пітт – схудлий і помолоділий, немов скинув, як мінімум, півтора десятка років. Про це повідомив інтернет-сайт contactmusic.com. 

Ім’я Пітта не було заявлено в числі номінантів, але актор мав пряме відношення до кінокартини «Місячне сяйво», яка була визнана переможцем в номінації «Кращий драматичний фільм». Цю стрічку продюсувала компанія Бреда «Plan B». Коли Пітт з’явився на сцені, зал зустрів його оваціями. Це була і подяка за фільм, який сподобався глядачам, і радість від того, що улюблений актор так прекрасно виглядає, незважаючи на всі пригоди останніх місяців.

Також читають: Анджеліна Джолі з дітьми відсвяткували Новий рік без Бреда Пітта

Як відомо, Пітт бореться зі спробами Джолі ізолювати його від дітей. Адже з тих пір, як Анджеліна подала на розлучення, він бачив їх всього кілька разів. Усі свята, включаючи Різдво і Новий рік, актор провів на самоті.

І все ж головною причиною бурхливих оплесків, якими зустріли Бреда, було очевидне одностайне співчуття публіки саме йому, а не Анджеліні, в їх конфлікті. Що, безумовно, дуже порадувало Пітта. А ось Джолі, якщо вона дивилася телетрансляцію, реакція гостей церемонії, швидше за все, розсердила. Актриса витратила чимало сил, щоб дискредитувати Пітта в очах публіки, звинувативши його в застосуванні фізичної сили проти дітей. І хоча це звинувачення було згодом спростовано ФБР, здавалося, репутації Бреда завдано непоправної шкоди . Однак, як показала реакція залу, Пітта люблять як і раніше.

Що ж стосується сподівань Бреда отримати спільну опіку над дітьми, то ясність буде вже скоро. Адже судовий розгляд позову Анджеліни, яка намагається отримати одноосібну опіку, відбудеться вже в цьому січні.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 3 =

Translate »