Брежнєва, Христина Соловій, Настя Каменських та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Віра Брежнєва

Віра Брежнєва успадкувала мамині риси обличчя

Віра – не найстарша донька в родині, але через обставини стала головною годувальницею. У червні 2022 році мама чотирьох доньок відзначила 70-річчя. То нарешті з’їхалися всі одночасно з різних країн. Такого не було протягом останніх 5 років. Тамара Віталіївна повважала це найкращим подарунком на ювілей.

Настя Каменських

Настя Каменських з мамою схожі не лише зовні, але й кучерявістю волосся

Стосунки Насті з мамою більше нагадують спілкування двох подруг. Співачка навіть називає жінку Лідою. Чоловік Каменських Потап теж перейняв цю звичку. Лідія Петрівна не ображається. Мамина доця пояснює це молодістю мами і надмірною любов’ю до родички. Коли Настя летіла в Мексику, то й 66-річну маму прихопила з собою на відпочинок. Жіночка так весело жартувала, що її всі стали називати Лідією Петросяніновною.

Христина Соловій

Христина Соловій перейняла від мами очі, ніс, губи

Вітаючи маму з днем народження, підопічна Святослава Вакарчука виклала в мережу світлину з найріднішою людиною. Обидві, усміхаючись, дивляться в камеру. Схожість між мамою і донею просто дивовижна.

Надія Дорофєєва

Просунута мама Наді Дорофєєвої відвідує концерти доньки

Мама намагається не пропускати концертів доньки, а ще є частим гостем в акаунті Наді. Жінка втратила чоловіка у 2017 році. Тато Дорофеєвої помер через онкологію. Тож тепер Ольга ще ближче зблизилася з донечкою.

Співачка навіть виділила у щільному гастрольному графіку шпаринку, щоб звозити маму до Барселони. Звісно, знаменитість поділилася знімком із найріднішою людиною. Фанати Дорофєєвої відзначили, що матуся виглядає молодо і стильно, а донька вдалася вся в неї.

Леся Нікітюк

Мама Лесі Нікітюк така ж гарна, як і донька

Не обійшлося без селфі з мамою і в телеведучої. На сторінці в Інсті можна знайти спільне селфі. Леся частенько називає Катерину Кет. Мама й донька дуже схожі – обидві молоді й красиві.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three − two =

Translate »