Брежнєва і Меладзе після розлучення продали елітний будинок у росії: скільки коштувала нерухомість? - MusicUkraine

Брежнєва і Меладзе після розлучення продали елітний будинок у росії: скільки коштувала нерухомість?

Вибір редакції


Віра Брежнєва, відома українська співачка, нещодавно офіційно підтвердила, що більше не є дружиною композитора Костянтина Меладзе. Тепер у мережі почали ширитись чутки, що зіркова пара після розлучення продала спільний будинок, який знаходиться у росії. Про це пише низка російських медіа з посиланнями на власні джерела.

Варто нагадати, що ще минулого року у мережі почала з’являтись інформація про те, що зіркова пара виставила будинок на продаж. Втім, тоді шанувальники ще не знали нічого про сімейний розлад у шлюбі Брежнєвої та Меладзе, тому думали, що продаж будинку пов’язаний із бажанням порвати всі зв’язки з росією.

Як виглядає будинок, який колись належав Вірі Брежнєвій та її ексчоловікові Костянтину Меладзе
Як виглядає будинок, який колись належав Вірі Брежнєвій та її ексчоловікові Костянтину Меладзе

Так, за словами російських журналістів, відомий продюсер Костянтин Меладзе таки продав будинок, який знаходиться на території московської області. Знаменитість попросив за нього ціну у три з половиною мільйони доларів. Що стосується площі нерухомості, то триповерховий елітний дім має 700 квадратних метрів.

У мережі розповіли, що наразі угода про продаж будинку Костянтина Меладзе перебуває на етапі оформлення всіх документів. До слова, про те, хто став новим володарем нерухомості, наразі невідомо.

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе офіційно розлучились після початку великої війни
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе офіційно розлучились після початку великої війни

Зазначимо, що продажем будинку займалась мама Костянтина Меладзе, яка давно живе у росії. Сам продюсер і композитор не мав ніякого відношення до нерухомості, адже переїхав жити до іншої країни, а у рф не з’являється. До слова, за інформацією низки ЗМІ, знаменитість вже давно хотів продати будинок – ще коли перебував у шлюбі з Вірою Брежнєвою. Втім, тоді вартість оселі була набагато нижчою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − four =