“Буду готувати чоловіка” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Катя Репяхова — блогерка і концертний директор і дружина Віктора Павліка. Їй 28 і у неї аудиторія більш ніж 150 тисяч чоловік, які щодня слідкують за життям дівчини та її сім’ї. Катерина максимально відверта в Мережі, тому навіть про негаразди в зірковій родині публіка завжди дізнається.

На цей раз молода дружина Віктора Павліка поділилась з прихильниками новиною, що в найближчий час вона здійснить свою мрію:

Ще до трагедії в Дніпрі я прокинулася з однією думкою, бажанням здійснити свою мрію і розпочала цим займатись. Потім все було не на часі і я з вами не ділилася цим всім, а зараз відчула, що готова з вами поділитися нарешті. Я дуже сподіваюсь, що скоро моя мрія здійсниться. Чи здогадуєтесь ви про що йде мова?

, – звернулась Катя до підписників.

Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину
Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину

Блогерка дала підказку, показавши фрагмент переписки:

Добре, я готова йти на прийом) — написала Репяхова.

Лікар буде на наступному тижні, домовляюсь про зустріч. Зараз працює 2 тижні в Україні і два тижні в Польщі, — відповіли їй.

Серед версій, які надійшли Катерині в дірект — ніс, груди і друга дитина, дівчинка.

Тут є правильний варіант, буду готувати чоловіка та і сама готуватись. До речі, мій чоловік не готовий до жодного варіанту, який тут є, але ж ми жінки можемо все

, – розповіла Репяхова.

Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину
Дружина Віктора Павліка Катя Репяхова натякнула на другу дитину

Нагадаємо, дружина Віктора Павліка в 2021 році народила сина Михасика і мріє стати мамою дівчинки. Також у Катерини є плани на зміни зовнішності за допомогою пластичної хірургії. Дівчина давно зізнавалась, що хоче виправити ніс, прибрати друге підборіддя і зробити бюст, але останнє вона робити після консультації зі спеціалістом поки що передумала, тому що не хоче збільшувати об’єми, а лише зробити їх однаковими, однак при такій операції в найближчий рік їй не можна вагітніти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − ten =

Translate »