була школяркою – Одна Хвилина

Вибір редакції


Українська знаменита співачка Тоня Матвієнко нещодавно опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм архівні фотографії своєї старшої доньки. Нова публікація з’явилась на сторінці знаменитості на честь 24-річчя Уляни.

Так, зірка показала серію знімків, на яких Улю зображено в різному віці. Крім того, на фотографіях можна побачити знамениту маму Тоні – Ніну Матвієнко. Також знаменитість показала, як виглядала сама 24 роки тому, коли їй було 17 років.

Тоня Матвієнко вразила своїх шанувальників теплими кадрами з сімейного архіву
Тоня Матвієнко вразила своїх шанувальників теплими кадрами з сімейного архіву

У описі до нової публікації знаменитість зазначила, що для неї було сюрпризом народження саме доньки, адже всю вагітність вона чекала на хлопчика. Тоня Матвієнко зазначила, що її старша донька завжди була і залишається для неї особливою дитиною. Крім того, знаменита українська співачка написала чимало милих побажань своїй старшій доньці Уляні.

Ти в мене особлива дівчинка, а сьогодні, у твої 24 роки, бажаю тобі ніколи не опускати руки, ніколи не сумувати, ніколи не розривати свою прекрасну, добру душу. Ти мій сюрприз навіки

– зазначила співачка.

Тоня Матвієнко показала милі кадри своєї старшої доньки, коли та ще була маленька
Тоня Матвієнко показала милі кадри своєї старшої доньки, коли та ще була маленька

Особисте життя Тоні Матвієнко

Нагадаємо, що перша дитина в житті української співачки з’явилась, коли майбутній зірці було 17 років. Уляна з’явилась на світ 1998 року, проте сама Тоня Матвієнко ніколи не розкривала фанатам, як звати батька її старшої дитини. У численних інтерв’ю знаменитість зізнавалась, що мусила пережити чимало недоброзичливих поглядів через те, що рано стала матір’ю. Втім, майбутнє підготувало для зірки щасливий шлюб.

2017 року Тоня Матвієнко відгуляла весілля зі своїм коханим та не менш знаменитим чоловіком Арсеном Мірзояном. На рік раніше в майбутнього подружжя з’явилась спільна донька, на ім’я Ніна. Чоловік Тоні Матвієнко в минулому вже був одружений, від попереднього шлюбу в артиста є два сини.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян одружились 2017 року та відтоді мають міцні та щасливі стосунки
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян одружились 2017 року та відтоді мають міцні та щасливі стосунки
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 3 =

Translate »