було трішки по-іншому – Одна Хвилина

Вибір редакції


Наталя Могилевська – 2008-ий

У ті далекі часи у співачки відбою не було від замовлень на корпоративи новорічної ночі. Тож особисто Наталя влаштовувала свято на початку грудня, щоб потім спокійно працювати і заробляти. От і запросила близьких друзів до розважального центру “Арена”.

Бізнесмен Єгор Долінін став спонсором зустрічі 2008 року в компанії з Наталею Могилевською

Серед гостей були помічені мама Могилевської, нині покійний хореограф Григорій Чапкіс із черговою дружиною, цілий міністр МНС Нестор Шуфрич і навіть російський журналіст Отар Кушанашвилі. Звісно, без письменниці Лади Лузіної і Влада Ями, який прийшов тоді ще з нареченою Лілією, не обійшлося. Та винуватиця торжества кружляла в танку не зі своїм партнером по паркету, а з колишнім бойфрендом Єгором Долініним.

Тіна Кароль – 2022-ий

Вдова продюсера Євгена Огира не стала порушувати усталених традицій і зустріла 2022 рік разом із сином Веніаміном. Хлопчина заради цієї події приїздив у Київ із Лондона. Святкували не вдома, а в Fairmont Grand Hotel разом з іншими зірками.

Тіна Кароль зустріла 2022 рік разом із сином Веніаміном

Щаслива мамочка вбралася у чорну сукню, а її кавалер став справжнім джентльменом у смокінгу і метелику. Втім довгоочікувана зустріч із сином не завадила зірці тієї ночі встигнути виступити на корпоративі.

Надя Дорофєєва – 2019-ий

Цей рік подруга Міши Кацуріна запам’ятала кардинальною зміною іміджу. Надя обзавелася кучерями на противагу довгому прямому волоссю. З такою зачіскою зірка перебувала довгенько, тож фоловери вирішили, що Дорофєєва зробила завивку.

Надя Дорофєєва з прямим волоссям у 2018-му і з кучерями – в 2019 році

Прихильники пам’ятали Надю брюнеткою, платиновою блондинкою і в багатьох інших образах. Та із хвилястим волоссям колишня Дантеса теж припала їм до вподоби, хоча нова зачіска змінила знаменитість до невпізнання.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × 2 =

Translate »