“Бумбокс”: феномен Андрія Хливнюка

Музика

“Бумбокс” — це відомий український колектив, який здобув популярність не лише на Батьківщині, а й за її межами. Це один з тих гуртів, які ввійдуть до історії музичного мистецтва України XXI століття разом з “Океаном Ельзи”, “Скрябін”, Джамалою, “ТМНК”, “The Hardkiss”, Сергієм Бабкіним, Тіною Кароль та іншими.

Гурт було засновано ще в далекому 2004 році і продовжує функціонувати дотепер. Учасники грають у стилі фанк, хіп-хоп, реґі. Вокалістом, творчим натхненником та автором текстів “Бумбоксу” є Андрій Хливнюк. Також, до складу входять Валентин Матіюк, Андрій Самойло, Денис Левченко, Павло Литвиненко та Олександр Люлякін.

На сьогоднішній день, протягом чотирнадцяти років існування, гурт випустив 5 студійних альбомів, одну міні-платівку (“Голий король”) та близько 30 офіційних відеокліпів. “Бумбокс” одинадцять разів номінували на премію “YUNA”.

Важко пояснити, в чому полягає феномен популярності гурту, адже його вже майже 15 років слухають різні покоління, творчість колективу вплинула на велику кількість більш молодих українських музикантів, на концертах “Бумбокс” постійний sold out. Андрій Хливнюк завжди майстерно передає у текстах пісень самобутні та нові історії, свої почуття та думки, які хотів висловити, при цьому не оперуючи банальними фразами. Автор вміє вчасно піднімати актуальну для слухачів тематику. Проте, сам Хливнюк в одному з інтерв’ю стверджує “Я, крім фігні, поки що нічого не написав”.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар