був вдівцем 5 років – Одна Хвилина

Вибір редакції


2008 року Анастасія Смірнова дізналася, що хворіє на рак. Чоловік Костянтин Хабенський оплатив дві дорогі операції на мозку і реабілітацію в Америці, витративши весь гонорар, що отримав за знімання в серіалі “Адмірал”. Але нічого не допомогло – 33-річної жінки не стало. Вдівець залишися з сином, якому минув лише рік.

Костянтин Хабенський з першою дружиною Анастасією

Здавалося, життя закінчилося, і він ніколи не буде щасливим. Та час минув, і біль втрати якщо не вгамувався зовсім, то злегка притупився. Костянтин навчився дивитися на жінок й обрав собі нову кандидатуру для життя. 2013-го Хабенський побрався з Ольгою Литвиновою.

Костянтин Хабенський з другою дружиною Ольгою

Вони познайомилися в МХТ, де разом грали. Ольга свого часу знімалася в культовому серіалі “Вулиці розбитих ліхтарів”. Жінка зуміла розігріти зашкарубле серце вдівця і навчити обранця знову радіти життю. За три роки після весілля родина поповнилася донькою Сашею, а ще через 3 роки на світ з’явилася Віра.

Благодійний фонд

Ще коли Настя лікувалася, Костянтин запропонував їй відвертатися від медичних процедур, надаючи допомогу діткам, що страждають тяжкими захворюваннями на мозку. Так на світ з’явився Фонда Хабенського.

Костянтин Хабенський з сином

Коли жінки не стало, артист не зміг зупинитися на досягнутому і продовжив справу вже самотужки. Тепер із журналістами готовий говорити тільки про благодійність. Актор дякує людям за підтримку хворих діток, бо навіть невелика сума здатна врятувати комусь життя.

Керівництво фондом Костянтин довірив Альоні Мешковій. Вона створила прозору систему зборів коштів. Але згодом жінка теж захворіла на рак і померла у 2021 році. Якщо зайти на сторінку актора в соцмережах, то можна побачити виключно оголошення, що стосуються роботи фонду. Про особисті речі Хабенський там не пише.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × five =

Translate »